1 / 1

Benjamin Barber Moustache Wax Strong Hold

Versio:25 ml
99,95 kr.
Loppuunmyyty verkossa
Overskægsvoks fra Benjamin Barber

Overskægsvoks fra Benjamin Barber. Voksen har en base af hvid bivoks, som vi har tilsat duft af mandelolie og Black Oak. Voksen har stærkt hold og holdbarhed.
Parfumeret med den maskuline Black Oak-duft og med bivoks.
Kommer i en praktisk dåse på 25 ml, som med fordel kan opbevares i en lomme for at varme voksen op og gøre den lettere at arbejde med.
Volumen: 25 ml Specifikationer

  • Benjamin Barber
  • Voks
  • Stærkt hold

Sikkerhedsadvarsler

Hvis der opstår irritation, kløe eller rødme under brug, skal du straks skylle huden og afbryde brugen af ​​produktet. Søg straks lægehjælp, hvis du oplever et eller flere af følgende symptomer: åndedrætsbesvær, svimmelhed eller besvimelse, hævelse omkring ansigtet eller øjnene eller hurtigt spredte hudirritation. Hvis der opstår øjenirritation, skylles med koldt vand. Hvis produktet ved et uheld indtages, søg straks lægehjælp.
Indhold25 ml
Enhedspris3.998 kr./l
MærkeBenjamin Barber
KategoriSkægvoks
Se altBenjamin Barber Skægvoks
Varenummer836826
EAN7350050628734

Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.

  • Dankort
  • MobilePay
  • Visa
  • Mastercard
  • Anyday

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

KICKS Club

Arvostelut

5
Perustuu 1 arvosteluun
100% arvostelijoista suosittelevat tuotetta
Katso tähtijakauma täältä
51
40
30
20
10
Alle anmeldelser læses af Matas kundeservice før publicering. Læs mere
Lajittele
L
Leon, 25 vuotta
6 mdrVahvistettu osto
Super stærk styling waxEndelig kan jeg forme min mustache som jeg gerne vil, denne voks holder den på plads unden problemer. Holder også ude i det danske vejr 🔥 Kommer kun til at købe denne fremover!
Näytetään 1 1