Få en gaveKøb for 650,-
1 / 1
Få en gaveKøb for 650,-

J’adore Les Adorables Shower Gel

Variant:200 ml
Pris: 464,95 kr.

Køb for 650,- Dior få gave

Se hele tilbuddet
Optjen 47 point hos Club Matas

Spar 20% på ét køb*

Aktivér Plus i dag – det betaler sig. 39 kr./md. Kampagnen udløber onsdag den 3. juni 2026. Ingen bindning.

Fri levering på køb over 499 kr. ·

Få en gave ved køb

J'adore Les Adorables Shower Gel til daglig brug forbedrer huden og efterlader den ren og duftende med de ikoniske blomsternoter fra J'adore-buketten.

Denne bodyshampoo med geltekstur er beriget med jasminekstrakt og forvandles til et blidt, silkeblødt skum ved kontakt med vand, så du får en dejlig, sanselig påføring.

Gennem den gennemsigtige flaske, der er udsmykket med den ikoniske J'adore-tekst, åbenbares showergelen. Pumpeflasken har en afrundet form, der minder om J'adore-perlen, og den doserer den helt rigtige mængde produkt i ét pumpetryk: Et elegant og praktisk design, der er intuitivt at bruge.

DIOR ADDICT

Kundeanmeldelser

5
Baseret på 1 anmeldelser
100% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
51
40
30
20
10
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
J
JYtte, 86 år
1 mdVerificeret køb
Bare då dejligBare så dejlig
Viser 1 af 1