
1 / 1
Variant:6 x 2 ml
Pris: 439,95 kr.
Optjen 44 point hos Club Matas
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Samples Set fra A.N Other inviterer dig ind i et univers af eksklusive nichedufte. Denne samling af eau de parfum prøver er ideel til dig, der ønsker at udforske moderne parfumekunst på egen krop. Sættet giver en luksuriøs mulighed for at opleve forskellige duftkompositioner, hvor autentiske råvarer er i fokus.
Sættet indeholder
Ultimate Patchouli (2 ml)
WD/2018 (2 ml)
Eau de parfum prøve (2 ml)
Eau de parfum prøve (2 ml)
Eau de parfum prøve (2 ml)
Eau de parfum prøve (2 ml)
Prisvindende duftoplevelser
Samples Set indeholder anerkendte dufte som Ultimate Patchouli, der er finalist ved The Fragrance Foundation, og WD/2018, kåret til årets nicheduft af VOGUE. Hver eau de parfum er vegansk og repræsenterer moderne parfumekunst udviklet med kreativ frihed.
Find din personlige signaturduft
Denne samling af beauty-skatte giver et bredt indblik i brandets univers af dybe og træagtige nuancer. Prøverne gør det muligt at teste duftene over tid for at finde frem til en absolut favorit.
Den perfekte gave til
Duftentusiasten, der ønsker at udforske nicheparfumer.
Dig, der søger en personlig signaturduft blandt anerkendte klassikere.
En modtager, der værdsætter moderne parfumekunst af høj kvalitet.
| Hudtype | Alle hudtyper |
| Størrelse | Discovery Set |
Inspiration

Stories artikel
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
Vær den første til at anmelde dette produkt
Vurdér produktet og del din oplevelse
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering.
