Spar 20%Køb 2
1 / 1
Spar 20%Køb 2

Benjamin Barber Body Lotion Oud

Variant:250 ml

Kun 01d.:12t.:18m.:10s. tilbage

Spar 20% • Køb 2
Pris: 127,96 kr.
Original pris:159,95 kr.
Spar 32,-

Pris pr. styk ved køb af 2

Få 20% på (næsten) alt*

Kombinér som du vil på tværs af ALLE produkter i kampagnen. Køb mindst 2 valgfrie produkter for at opnå rabatten.

Se hele tilbuddet
Optjen 13 point hos Club Matas

Forhandles kun online

Fri levering på køb over 499 kr. ·
En rig og cremet bodylotion fra Benjamin Barber. Du vil elske den maskuline, eksotiske duft af Oud. Bodylotionen gør huden silkeblød. Den er ideel til rejser og træning.

En luksuriøs og cremet bodylotion, beriget med den maskuline og forførende duft af Oud, baseret på det eksotiske træ af samme navn. Med et strejf af læder, sødme, sandeltræ og vetiver, der giver en sensuel og karakteristisk duftoplevelse. Denne bodylotion er designet til at passe til alle hudtyper, fra normal til meget tør, og giver intens fugt uden at efterlade en klæbrig fornemmelse på huden. Den absorberes hurtigt, hvilket gør den perfekt til hurtige morgenrutiner uden unødvendigt svineri.
Kombiner gerne med Benjamin Barbers douchesæbe i samme duft.
Benjamin Barber Body Lotion fås også i Black Oak, en kombination af dybe noter som tobak, eg, læder, sandeltræ og cedertræ.
KARAKTERISTIKA:

Maskulin duft af Oud
Fugtgivende
Absorberer hurtigt
Velegnet til alle hudtyper

Specifikationer:
Volumen: 25 ml, 250 ml Specifikationer

  • Bodylotion
  • Luksuriøs
  • Cremet

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

Vær den første til at anmelde dette produkt
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere