Spar 32,-
Kun online
1 / 1
Størrelse:75 ml
Pris: 97,95 kr.
Spar 32,-
Alt Bulldog 25%
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Vegansk
Denne skægbalsam er perfekt, når man søger alt-i-et fugtighedscreme, balsam og styling til skægget. Produktet absorberes hurtigt og indeholder kakaosmør, som giver en ikke-fedtet glans til skægget, sammen med sheasmør, der fungerer som helt naturlig fugtighedscreme. Gnid en smule ind i hænderne og påfør det jævnt over skægget. De bedste resultater opnås ved at kombinere med vores Original 2 in 1 Beard Shampoo & Conditioner, Original Face Scrub og Original Moisturiser.
Eksperten guider

Bulldog har udviklet en serie skægplejeprodukter, der plejer, fugter og styler dit skæg effektivt. Original 2-in-1 Shampoo & Conditioner renser og plejer skægget, mens Original Beard Oil giver næring og blødhed. Afslut med Original Beard Balm, som styler og beskytter skægget med naturlige ingredienser som aloe vera, kakaosmør og sheasmør.
Original 2in1 Beard Wash
En 2-in-1 Beard Shampoo&Conditioner med 92 % naturlige ingredienser renser og fugter dit skæg. Indeholder aloe vera, som fugter og beroliger.
Original Beard Oil
Udsolgt online -
En skægolie med 99 % naturlige ingredienser, der tæmmer, blødgør og fugter skægget samt plejer huden. Indeholder aloe vera, der fugter og beroliger.
Original Beard Balm
Denne skægbalsam er en alt-i-en fugtighedscreme, balsam og styling til skægget. Indeholder kakaosmør for glans og sheasmør for naturlig fugt. Påfør på skægget og få de bedste resultater med Bulldog-produkter.
Pris: 255,85 kr.
Optjen 27 point at handle for
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
Vær den første til at anmelde dette produkt
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere



