20% Mix & Spar
Nyhed
1 / 1
20% Mix & Spar
Mix & Spar
Pris: 1.599,20 kr.Spar 400 kr.
Prisen gælder ved køb af 2 produkter fra samme kampagne

Kun 05t.17m.07s. tilbage

Uden kampagne: 1.999 kr.

Mix min. 2 og spar 20% på (næsten) alt*

Se hele kampagnen
Udsolgt online

Udsolgt i butikker

Oplev den nye ghd Pink Collection – et udvalg af ghd’s prisvindende tools i en romantisk støvet pink farve. Vores Pink Collection er kernen i ghd. I 23 år har vi indsamlet over 25,5 millioner dollars til brystkræftorganisationer verden over.

Den nye ghd Pink Collection indeholder ghd Gold styler, der giver øjeblikkeligt glattere og mere silkeblødt hår¹. Leveres komplet med en matchende luksuriøs, varmebestandig taske².

ghd Gold® er din foretrukne professionelle avancerede styler til glat, silkeblødt og sundere udseende hår. Udstyret med innovativ dual-zone teknologi sikrer dette glattejern en ensartet varmefordeling over begge plader og opretholder den optimale stylingtemperatur på 185 °C – uden ekstrem varme. Det betyder, at du kan opnå fejlfri resultater fra rod til spids, samtidig med at dit hår forbliver i bedre stand.

Med keramiske, flydende plader belagt med en luksuriøs high-gloss finish glider ghd Gold® ubesværet gennem håret, reducerer krus og leverer et poleret, skinnende resultat, der altid er Insta-klar. Uanset om du ønsker et sleek, glat look eller legende krøller og bølger, gør det slanke, afrundede design med buede kanter det nemt at skifte stil – med mindre hårbrud⁴.

For ekstra tryghed har ghd Gold® glattejernet en sleep mode på 30 minutter, som automatisk slukker, hvis det efterlades ubrugt. Med universal voltage, en beskyttende pladebeskytter og et professionelt 2,7 m langt kabel er det perfekt til styling overalt. Og som ekstra sikkerhed er det dækket af 2 års garanti.

Key claims:

  • Med duozoneteknologi og 2 avancerede varmesensorer, der sikrer en jævn og ensartet varmepåvirkning fra hårrod til hårspids med dokumenteret effekt: et glattere, blødere og sundere hår*.
  • En optimal og konstant stylingtemperatur på 185 °C; over 185 °C skades håret og under 185 °C udebliver det gode resultat.
  • Med automatisk dvalefunktion: slukker for styleren efter 30 minutters inaktivitet.
  • Blot 25 sekunders opvarmningstid: hurtig og nem styling.

Combine with:

ghd Bodyguard

Hair type:

All hair types

Inspiration

Stories artikel

Hårstylisten guider: Fem nemme stylingtools

Matas Live

Frisøren guider: Dette GHD-stylingtool passer til dit hår

Matas Live

Tyndt og fint hår? Frisøren viser, hvordan du får masser af volumen

Matas Live

Sådan laver du holdbare krøller i håret: Trin for trin guide

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

Vær den første til at anmelde dette produkt

Vurdér produktet og del din oplevelse

Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering.