
1 / 1
Black Rice Hyaluronic Toner Unscented
Let toner, der fugter og forfrisker huden.
Variant:150 ml
Pris: 139,95 kr.
Udsolgt online
Udsolgt i butikker
Uden parfume
Sojabaseret
Giver glød
Fugtgivende
Beroligende og lindrende
HaruHaru Wonder Black Rice Hyaluronic Toner Unscented er en let toner, der fugter huden intensivt efter afrensning. Den klargør huden til efterfølgende pleje og er velegnet til forskellige hudtyper.
Fordele og egenskaber- Indeholder fermenteret sort ris, der beskytter huden
- Hyaluronsyre binder fugt i de øvre hudlag
- Let tekstur, der absorberes hurtigt
- Produktet er vegansk og uden parfume
Denne toner anvender fermenteret sort ris til at give ansigtet fornyet energi. Fermenteringsprocessen gør de aktive komponenter lettere tilgængelige, hvilket forbedrer hudens tekstur og efterlader overfladen mere ensartet. Formlen klargør ansigtet, så serummer og cremer virker mere effektivt efter påføring.
Hyaluronsyre binder store mængder vand, hvilket giver huden et mere fyldigt og gennemfugtet udseende. Da denne variant er uden parfume, er den et oplagt valg til dig, der foretrækker neutral pleje. Den lette formel føles ikke tung på huden og er velegnet til brug både morgen og aften for at opretholde fugtbalancen.
| Hudtype | Sensitiv |
| Egenskaber | Fugtgivende, Beroligende og lindrende, Giver glød |
| Specialbehov | Rødme |
Inspiration

Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Vurdér produktet og del din oplevelse
Anmeldelser fra Danmark
- FFrida20 år2. sep. 2024Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Meget fugtgivendeDejlig fugtgivende til tør hud
Frida anbefaler dette produkt - CClara25 år29. maj 2024Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Fantastisk tonerDen bedste toner jeg har prøvet indtil videre (og jeg har været igennem mange). Giver dejlig meget fugt til huden og er skøn at bruge efter rens
Clara anbefaler dette produkt - LLotte65 år1. maj 2024Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Skøn tonerJeg elsker denne toner, den giver masser af fugt og huden bliver glat og blød.
Lotte anbefaler dette produkt

