The Revitalizing Hydrating Serum fra La Mer er et let og fugtgivende ansigtsserum, der bekæmper tidlige tegn på aldring med antioxidanter. Dermed beskytter den mod udtørret hud, forurening, frie radikaler og stress, så du får en hud, der ser sund og frisk ud.
OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.
Fri fragt: Ved køb for min. 499 kr. Vi tilbyder følgende leveringsformer:
Levering til butik
Privatadresse/arbejdsplads/pakkeshop
Privatadresse
Privatadresse/pakkeshop
Privatadresse/pakkeshop
Privatadresse/pakkeshop
Du har 30 dages fortrydelsesret, når du handler hos os.
Du kan returnere dit produkt op til senest 14 dage efter du har meddelt os, at du ønsker at fortryde dit køb.
Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.
Dankort
MobilePay
Visa
Mastercard
Anyday
Vores kunder siger:
Vanedannende Fugtoase Fantastisk fugtgivende og velduftende serum! En dejlig måde at afslutte og starte dagen. Når jeg har brugt den om aftenen og vågner op dagen efter, er min hud silkeblød og fugtet og den har synligt udglattet mine linjer i panden.
Alle anmeldelser læses af Matas kundeservice før publicering. Læs mere
Sorter efter
A
Anne, 38 årSkals
14. mar 2017
Fantastisk produktJeg har testet hydrating serum fra La Mer i ca 14 dage.
Jeg døjer meget med tør hud og udslæt i ansigt. Især i forbindelse med koldt og blæsende vejr. Jeg har faktisk kunne mærke en forbedring efter ...
Var dette en hjælp?
S
Salli, 23 årBrønshøj
13. mar 2017
Vanedannende FugtoaseFantastisk fugtgivende og velduftende serum! En dejlig måde at afslutte og starte dagen. Når jeg har brugt den om aftenen og vågner op dagen efter, er min hud silkeblød og fugtet og den har synligt udglattet mine linjer i panden.
Var dette en hjælp?
S
Stine, 42 årValby
9. mar 2017
Fløjlsblød luksusJeg har gennem de sidste par uger været så heldig, at få lov at teste The Revitalizing Hydrating Serum fra La Mer.
Konsistensen er skøn og duften er dejlig. Jeg syntes umiddelbart ikke at jeg kan ...
Var dette en hjælp?
BB
Britt Bové, 30 årNørresundby
21. feb 2017
Min hud elsker La Mer serum! Denne serum trænger lyn hurtigt ind i huden og efterlader ikke en fedtet følelse. Min hud elsker virkelig serum og jeg kan klart se forskellen.
Duften er lidt stærk, hvilket er et minus, men duften forsvinder hurtigt. Fungerer fint under makeup.
Var dette en hjælp?
Viser 4 af 4
Få personlig rådgivning eller inspiration. Spørg os!
Vores materialister, frisører og farmakonomer er klar til at guide dig lige nu.