Spar 53,-
1 / 1
Spar 53,-

Deodorant Spray

Variant:125 ml
Pris: 161,95 kr.
Original pris:214,95 kr.
Spar 53,-

Lancôme Bocage deodoranter 25%

Se hele tilbuddet
Optjen 17 point hos Club Matas

Spar 25% på Dufte*

Aktivér Plus i dag – det betaler sig. 39 kr./md. Kampagnen udløber onsdag den 22. april 2026. Ingen bindning.

Fri levering på køb over 499 kr. ·

Køb sammen med

Spar 57,-
Lancôme
Nutrix Royal Body Lotion
400ml
Pris: 172,95 kr.
Original pris:229,95 kr.
Sensitiv hud
Tør hud
Lancôme Bocage Deodorant Spray er en antiperspirant uden alkohol, der efterlader huden med en glat, blød, tør og velplejet fornemmelse.

Kan også bruges efter hårfjerning, da den ikke indeholder alkohol.

Passer alle hudtyper.
HudtypeNormal, Kombineret, Tør, Sensitiv, Fedtet
FormSpray
882425 03 - INGREDIENTS: ISOBUTANE, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, ISODODECANE, COCOS NUCIFERA OIL / COCONUT OIL, ISOPROPYL PALMITATE, PARFUM / FRAGRANCE, PANTHENOL, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, DIMETHICONE, DIMETHICONOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, AMYL CINNAMAL, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CINNAMYL ALCOHOL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, LINALOOL (F.I.L. C243329/1).

OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.

Indhold150 ml
Enhedspris1.079,67 kr./l
MærkeLancôme
SerieBocage
KategoriTil hende
Se altLancôme Til hende
Se altBocage Til hende
Varenummer800124
EAN3147758051216

Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.

  • Dankort
  • MobilePay
  • Visa
  • Mastercard
  • Anyday
  • Klarna

Vores kunder siger:

  • Dejlig duft (76)
  • Effektiv mod sved (7)
  • Fantastisk produkt (6)

Se flere anmeldelser

Lancôme

Inspiration

Stories artikel

Top 10 dufte til kvinder

Matas Live

Retinol for begyndere: Hvordan, hvorfor og hvornår?

Stories artikel

Guide til opstrammet hud med Lancôme Rénergie

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

4.7
Baseret på 221 anmeldelser
96% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
5183
417
312
25
14
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
E
Eva, 62 år
1 uVerificeret køb
En deodorant spray som jeg kan tåleDer er ikke ret mange deodoranter med duft, som jeg kan tåle, derfor er jeg så glad for denne. Det er også vigtigt for mig, at det er en spray, hvilket giver mig mere friskhed.
P
Pia, 58 år
4 mdrVerificeret køb
Velduftende spray deoFaktisk var det et tilfælde, at jeg begyndte at bruge den. Men den som jeg plejede at købe var udsolgt. Så een af jeres dygtige ansatte, anbefalede mig denne og den er istedet blevet min faste deo
M
Marianne, 74 år
5 mdrVerificeret køb
Skøn duftSkøn duft holder hele dagen
L
Lone, 64 år
5 mdrVerificeret køb
Irriterende man kun kan bestille 5 af gangenIrriterende antal der kun kan bestilles. Fantastisk deodorant der holder hele dagen har brugt den i mange år
Viser 4 af 221