
Værdi 550 kr.
1 / 1
Farve:Wispy
Pris: 549,95 kr.
Med dette produkt får du fri levering ·
Volumen
Længde
Curl
DUFFBEAUTY Extended Lash Starter Kit er din nøgle til smukke vipper med et professionelt resultat, uanset tid og sted. Dette innovative vippesystem giver dig mulighed for at skabe et holdbart og naturligt look, der kan vare op til 7 dage med korrekt påføring og vedligeholdelse.
Opnå salonværdige vipper hjemme med dette komplette sæt. Extended Lash Starter Kit indeholder alt, hvad du behøver for at forlænge og fremhæve dine naturlige vipper på en skånsom måde. Skab et intenst blik, der holder.
Kittet indeholder: 36 clusters af vippen Wispy i 3 forskellige længder for at skabe et unikt look, Pro Bond & Seal for optimal holdbarhed, Pro Remover for skånsom fjernelse og 3 spoolies til perfekt påføring og vedligeholdelse.
Produktspecifikationer
- Egenskaber: Holdbart, naturligt resultat, nem påføring
- Materiale: Kunstfiber af høj kvalitet
- Størrelse (cm): Forskellige længder for individuel tilpasning
- Plejeanvisning: Undgå oliebaserede produkter omkring vipperne. Rengør vipperne forsigtigt med en spoolie.
| Egenskaber | Langtidsholdbar, Længde, Volumen, Curl |
Vores kunder siger:
- Flotte vipper (7)
- Nem at påføre (5)
- Flot look (4)
- God kvalitet (8)
Se flere anmeldelser
Inspiration
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Del din mening med andre kunder
Anmeldelser fra Danmark
- AAngelina22 år4 mdrBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Super flotteDe er så flotte og giver et naturligt look med et lille touch
Angelina anbefaler dette produkt - JJeanne40 år7 mdrBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Nem at brugeHolder i ca 4-5 dage, nemme at påføre
Jeanne anbefaler dette produkt - MMichelle36 år11 mdrBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
FantastiskeSå nemme at tage af og på og mine vipper. Holder 5 dage hos mig og jeg har fedtede øjenlåg.
Michelle anbefaler dette produkt - MMarissa35 år11 mdrBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Ultimativ de bedste vipper 🤩Jeg har virkelig prøvet mange forskellige brands, men DUFFBEAUTY Extended Lashes holder virkelig godt på mine næsten ikke eksisterende vipper ❤️
Marissa anbefaler dette produkt - DDana29 år1 årBedømt 4.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Bedste vipper!Duff har virkelig gjort det godt med dette kit! Mine egne vipper kunne holde til at have buketterne på i en uge, og stadig se flot ud 🤩
Dana anbefaler dette produkt - Ssara29 år1 årBedømt 3.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Flotte men ville ønske de holdte længereDe holder 1-3 dage. De tåler altså ikke sved/vand. Vipperne og limen er i god kvalitet ift andet der er afprøvet. Men de holder altså ikke en uge eller mere. Så skal man påføre mere lim.
sara anbefaler dette produkt


Vil du se videoen?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookiesVil du se videoen?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies
