1 / 1

Eight Hour All-Over Miracle Oil

Variant:100 ml
Pris: 334,95 kr.
Optjen 34 point hos Club Matas
Loading...
Fri levering på køb over 499 kr. ·
All-Over Miracle Oil
Et universalprodukt med de samme plejende egenskaber, som den originale Eight Hour® Cream Skin Protectant. Den luksuriøse formel har en dokumenteret effekt, der forkæler både krop, ansigt og hår med intens pleje og fugt i 8-12 timer.
Eight Hour® Cream All-Over Miracle Oil er med andre ord et mirakelprodukt, ingen bør være foruden. Den har en let citrusduft med strejf af blomster, der giver kroppen og sanserne en følelse af velvære og afslapning.
HudtypeNormal, Kombineret, Tør, Sensitiv
Tsubaki Oil, Grape Seed Oil, Ginger Root Extract, Boswellia Resin, Vitamin E, Olive, Avocado & Sunflower Seed Oils and Rosemary Extract.

OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.

Indhold100 ml
Enhedspris3.349,50 kr./l
MærkeElizabeth Arden
SerieEight Hour
KategoriBodylotion
Se altElizabeth Arden Bodylotion
Se altEight Hour Bodylotion
Varenummer674221
EAN085805542689

Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.

  • Dankort
  • MobilePay
  • Visa
  • Mastercard
  • Anyday
  • Klarna

Vores kunder siger:

  • Lækker (16)
  • Hurtigt absorberende (9)
  • Drøj i brug (6)

Se flere anmeldelser

Elizabeth Arden

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Gratis hudtest

Vi anbefaler en personlig hudplejerutine indenfor 48 timer.

Club Matas

Kundeanmeldelser

4.7
Baseret på 86 anmeldelser
97% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
565
417
33
20
11
Alle anmeldelser læses af Matas kundeservice før publicering. Læs mere
A
Aneliya, 61 år
3 dVerificeret køb
FantastiskVil gerne anbefale den mirakel olie som virkelig dejligt for min hud, fineste duft og giver lækkert blød huden 🥰❤️
M
Majbritt, 53 år
5 dVerificeret køb
Virkelig lækker duftBruger den på benene i vintermånederne, som massageolie, i håret og som fugtmaske i ny og næ. Den dufter skønt, slet ikke som 8-hour serien ellers gør.
M
Marianne, 50 år
2 mdrVerificeret køb
Helt fantastiskLækker body oil der trækker hurtigt ind og har en dejlig mild duft. Kan helt klart anbefales til tør hud på benene.
K
kirstine, 40 år
7 mdrVerificeret køb
God.God og fin.
Viser 4 af 86