Nyd fejlfrie resultater ved påføring med essence Superman silikone blush brush!
Denne børste har en unik silikonespids, der er udformet som din fingerspids – perfekt til jævn påføring af gelé og våde teksturer.
Dens innovative design forhindrer pletter på fingrene fra pH-reaktive produkter og gør den perfekt til at påføre essence colour-changing jelly blush.
Den robuste silikonespids er holdbar og sjov at bruge, da den kan trykkes sammen for at øge præcisionen.
Børsten har et behageligt softtouch-håndtag, der gør den til en rigtig superhelt for din makeuprutine.
Fingerspidsformet silikonebørste til fejlfri påføring af geléprodukter Forhindrer pletter fra pH-reaktive teksturer Holdbar, sammentrykkelig silikonespids til præcis påføring Blush-silikonebørste. Form som en fingerspids. Ideel til gelé og flydende teksturer.
Inspiration
Stories artikel
Den ultimative guide til blush
Stories artikel
Makeupfavoritter lige nu
Personlig rådgivning
Book en tid
Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.
Club Matas
Kundeanmeldelser
2
Bedømt 2.0 ud af 5 stjerner
Baseret på 1 anmeldelser
Skriv en anmeldelse
Del din mening med andre kunder
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering.
Anmeldelser fra Danmark
L
Linda52 år10 mdr
Bedømt 2.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Ikke til megen nytte
Jeg synes ikke rigtigt, den gør, hvad den skal. Der er, som om produktet kommer med af igen, når man dupper