
1 / 1
Ginzing Energizing Gel Face Cream With Caffeine + Niacinamide
Gel-creme med C-vitamin og koffein. Giver fugt og glød.
Variant:30 ml
Optjen 16 point hos Club Matas
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Fugtgivende
Giver glød
Origins Ginzing Energizing Gel Face Cream With Caffeine + Niacinamide er en skøn og forfriskende gel-ansigtscreme, der vækker træt og livløs hud som et kraftfuldt espresso-skud. Den lette gel-tekstur er perfekt til alle hudtyper, især fedtet hud, og absorberes hurtigt uden at fedte. Cremen giver et tiltrængt fugtboost og en strålende glød. Den er derfor ideel til alle, der ønsker en frisk og strålende hud, uanset alder eller hudtype.
Formuleret med panax ginseng og koffein giver cremen huden et energiboost og tilfører ny vitalitet. C-vitamin lysner huden gradvist, mens niacinamid styrker hudens fugtbarriere i op til 72 timer. Resultatet er øjeblikkelig friskhed, sundhed og en strålende glød.
Velegnet til alle hudtyper, især fedtet hud, tilfører denne lette gel intens fugt i op til 72 timer og giver huden en sund glød. Formlen hjælper med at minimere porer og genoplive hudens vitalitet, så den fremstår frisk og strålende. Beriget med Panax ginseng, koffein, niacinamid og C-vitamin, arbejder den aktivt på at styrke og opfriske huden. Påføres ved at duppe den på ren hud morgen og aften efter rens og serum eller treatment lotion. Formuleringen er vegansk og fri for animalske ingredienser, bortset fra honning og bivoks.
| Hudtype | Normal, Kombineret, Fedtet |
| Egenskaber | Fugtgivende, Giver glød |
| Specialbehov | Ujævn hudtone |
Dup fugtighedscremen på ren hud morgen og aften, eller når du har påført treatment lotion og serum.
Origins
Inspiration
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Del din mening med andre kunder
Anmeldelser fra Danmark
- AAnas24 år3 mdr30 mlBedømt 4.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Viderunderlig til rimelig pris.Til prisen så er den vidunderlig. Den hjælper fin til ansigtet og dufter godt. Husk du for det du betaler for. Jeg brugte denne produkt oftere da jeg var yngre, men vil helt klart anbefalde til personere i aldern 15-25.
Anas anbefaler dette produkt - Eellen71 år4 mdr30 mlBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Perfekt til mindre fedtet hudCremen trænger hurtigt ind og fedtet ikke
ellen anbefaler dette produkt - AAnette60 år7 mdr50 mlBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Fantastisk opstrammendeDen er fantastisk man kan virkelig mærke hvordan den går ind i huden. En prikkende fornemmelse der strammer op. Troede ikke det virkede men det gør det.
Anette anbefaler dette produkt - MBMette Bach51 år7 mdr50 mlBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
MellemstationJeg har en dagligdag hvor jeg ikke bruger flydende makeup og pudder hver dag og Ginzing gel er brilliant til lige at friske huden i ansigtet op midt eller sidst på dagen.
Mette Bach anbefaler dette produkt - AMAnne Mette65 år8 mdr30 mlBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Lækker ansigtscremeLækker, fugtgivende og hurtig absorberende ansigtscreme
Anne Mette anbefaler dette produkt - Wwinnie48 år8 mdr50 mlBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Lækker cremeFantastisk creme, som bare er fantastisk
winnie anbefaler dette produkt


Vil du se videoen?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies



