Spar 20%Køb 2
1 / 1
  • 360 product preview
Spar 20%Køb 2
Størrelse:15 ml
Spar 20% • Køb 2
Pris: 143,96 kr.
Original pris:179,95 kr.
Spar 36,-

Pris pr. styk ved køb af 2

Få 20% på (næsten) alt*

Kombinér som du vil på tværs af ALLE produkter i kampagnen. Køb mindst 2 valgfrie produkter for at opnå rabatten.

Se hele tilbuddet
Optjen 15 point hos Club Matas
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Med økologisk indhold
Fugtgivende
Sensitiv hud
Tør hud
Denne reparerende læbecreme med frisk mynte absorberes hurtigt og efterlader læberne bløde, ‘plump’ og fugtede, hvilket mindsker forekomsten af fine linjer. Formuleret med rene, næringsrige olier og økologisk bivoks, der blødgør og plejer - samt hyaluronsyre, der hjælper læberne med at genoprette og bevare deres naturlige fugtbalance, hvilket betyder mindre behov for daglig påføring.

Formuleret med arktisk kildevand fra det nordlige Grønland - uberørt af mennesker, rigt på ilt, lavt på mineraler og med vandets evne til at lade ingredienserne absorbere mere effektivt ind i huden.
Til alle hudtyper.

Sig farvel til sprukne læber!
Denne nærende Lip Repair virker øjeblikkeligt reparerende på grund af sin unikke komposition af effektive naturlige og økologiske ingredienser.
HudtypeTør, Sensitiv
EgenskaberReparerende, Fugtgivende, Beskyttende og forebyggende

Vores kunder siger:

  • Effektiv (6)

Se flere anmeldelser

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Gratis hudtest

Vi anbefaler en personlig hudplejerutine indenfor 48 timer.

Club Matas

Kundeanmeldelser

3.7
Baseret på 19 anmeldelser
63% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
510
40
35
22
12
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
P
Pia, 48 år
10 mdrVerificeret køb
Super effektivtDøjer meget med tørre læber og har god effekt af denne.
K
Kirsten, 47 år
1 årVerificeret køb
Lille vidunderJeg vidste slet ikke, at jeg manglede denne. Mine sprukne læber var bløde efter bare en dag
A
Anette, 48 år
1 år
Bestemt ikke et produkt jeg vil anbefale.Bestemt ikke et produkt jeg vil vælge igen. Usmart påføring og “smager” ubehageligt. Den virker ikke let eller lækker på læberne.
H
Hanne, 79 år
1 årVerificeret køb
Bløde læberJeg bruger produktet om aftenen. Om morgenen er læberne bløde og jeg behøver ikke noget om dagen.
Viser 4 af 19