Hot on Social
1 / 1
Pris: 839,95 kr.
Optjen 84 point hos Club Matas
Med dette produkt får du fri levering ·
LA BOMBA: FANTASTISK FEMINITET. FLYV FRIT.
La Bomba Eau de Parfum er en spektakulær, feminin duft, hvor vingerne løfter dig ind i en verden af glæde og ny livskraft. Indkapslet i en iøjnefaldende, påfyldningsbar flakon formet som en sommerfugl, udtrykker denne florale og frugtige duft essensen af fejring og frihed gennem en sprudlende komposition af eksotisk dragefrugt, fyldig kirsebærpeon og solvarm vanilje. En hyldest til Herrera-kvindens lidenskab og smittende energi.

DUFTNOTER, DER LØFTER DIG
La Bomba Eau de Parfum åbner med livlig og eksotisk dragefrugt, der giver et blendende førstehåndsindtryk fuld af karakter. I hjertet blomstrer en sprudlende buket af rød frangipani og kirsebærpeon, en fejring af livets glæde og frihed. Duften afrundes med et sidste vingeslag af solvarm vanilje.

BEVINGET SKØNHED
Formet som en sommerfugl står La Bomba Eau de Parfum-flasken stolt med vingene bredt udslået. Det detaljerede glasarbejde i rosatoner spejler den sprudlende, florale duft indeni, og flakonen er elegant forseglet med en gylden prop, der omslutter en værdifuld rosenkvarts. Flakonen kan påfyldes, og La Bomba får nye vinger til at svæve videre.

Inspiration

Matas Live

11 beauty-produkter, du skal kende

Stories artikel

Top 10 dufte til kvinder

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

5
Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Baseret på 5 anmeldelser
Skriv en anmeldelse

Del din mening med andre kunder

Vælg en bedømmelse

Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering.

Anmeldelser fra Danmark
  • N
    nhan
    49 år
    2 u
    Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner

    Verificeret køb

    Smukke
    80 ml

    Den dufter godt

    nhan anbefaler dette produkt
  • P
    Pernille
    31 år
    1 md
    Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner

    Verificeret køb

    Fantastisk
    80 ml

    Super skøn duft holder hele dagen, jeg har fået super mange komplimenter, samt spørgsmål om hvilken parfume dette er. Klar anbefaling herfra ❤️

    Pernille anbefaler dette produkt
  • I
    irene
    36 år
    3 mdr
    Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner
    Skøn sommerduft
    80 ml

    Den er virkelig god og dufter skønt, er sød men også frisk

    irene anbefaler dette produkt
  • E
    Eva
    41 år
    3 mdr
    Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner

    Verificeret køb

    Fantastisk duft
    80 ml

    Fik denne i gave af min mand og børn. Og den er spot on hvis man er glad for dufte med blomster-duft. Elsker den!

    Eva anbefaler dette produkt
  • A
    Anastasia
    24 år
    4 mdr
    Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner
    Tropisk parfume
    50 ml

    Dufter meget tropisk og speciel. Elsker den

    Anastasia anbefaler dette produkt