Har du spørgsmål til produkter? Spørg en materialist, farmakonom eller frisør her.
Club Matas
Book en tid
Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.
Chic Amour er et nyt livsstilsmærke inden for seksuel velvære udviklet af et team baseret i Los Angeles og Stockholm.
Ved at kombinere det bedste fra to kulturer har man skabt et brand, der er inkluderende, i høj kvalitet, ukompliceret og afslappet. Men frem for alt handler Chic Amour om sjov og glæde!
Konceptet indbefatter også hensyn til miljø og sikkerhed. Al emballage genanvendelig, og forsendelse sker med skib.
Produkterne er CE-mærket. Chic Amour Bibi Rabbit Vibrator er en rabbitvibrator med to motorer, fem pulseringsalternativer og justerbar vibrationsstyrke.
Produktet er lavet i blød silikone. Rabitten stimulerer både udvendigt og indvendigt på samme tid.Med et enkelt tryk på en knap i bunden af skaftet ændrer du de forskellige programmer, og knapperne lyser op i et hvidt lys for let brug i mørket.
Chic Amour Bibi Rabbit Vibrator er vandtæt og kan bruges under bruseren. Op til 3 timers brug på 2 AAA -batterier.
Let at bruge og leveres med (1) års garanti. Vi anbefaler vandbaseret glidecreme.
Rengøring: Brug varmt vand og sæbe og lad produktet lufttørre.