1 / 1
  • 360 product preview
  • Vil du se videoen?
    Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies
  • Vil du se videoen?
    Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies
Variant:50 ml
Pris: 159,95 kr.
Optjen 16 point hos Club Matas
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Lad Dick tilgive dine synder – denne fugtgivende dåb kræver ikke et besøg i kirken! Bare et par sprøjt af God Spray, og du vil føle dig lige så frisk som en helgen, men med en synders selvtillid.
Dick Johnson’s God Spray er en revolutionerende spraybar ansigtsfugtighedscreme til mænd, fyldt med naturlige ingredienser, der hjælper med at lindre stress og berolige din hud. Den lækre Whiskey & Vanilje duft giver din dag et luksuriøst touch—som en fancy cocktail til dit ansigt, uden tømmermænd.

God Spray er verdens nemmeste og hurtigste ansigtsfugtighedscreme til mænd—ingen klistrede hænder, ingen besvær, bare spray og gå. Den kraftfulde blanding af kornblomst, økologisk appelsinblomstvand og hyaluronsyre hjælper dig med at bekæmpe træthed, stress og tørhed i huden—perfekt til nem og effektiv daglig opfriskning!

Produktspecifikationer:

  • Nem hudplejerutine for alle mænd

  • Absorberer hurtigt

  • Optimal til morgen- og dagstimerne

  • Passer til alle aldersgrupper og hudtyper

  • Håndlavet i Finland

- Spray 3-5 pump over hele ansigtet.
- Absorberer hurtigt: ingen gnidning nødvendig.
- Alternativt kan du sprøjte den på dine hænder og fordele den med fingrene.
- Vi anbefaler at bruge God Spray om morgenen og i dagtimerne for optimale resultater.
Aqua (Water), Betula Pendula (Birch) Sap, Centaurea Cyanus Flower Water, Citrus Aurantium Amara Flower Water*, Glycerin, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Caprylate, Polyglyceryl-6 Oleate, Sodium Surfactin, Citric Acid, Sodium Dehydroacetate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Parfum, Limonene, Linalool. * Ingredient from Organic Farming

OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.

Indhold50 ml
Enhedspris3.199 kr./l
MærkeDick Johnson
KategoriFacial Mist
Se altVegansk Facial Mist
Se altDick Johnson Facial Mist
Varenummer1000342
EAN6430076876362
FabrikantGF Lab Oy
Muuraintie 5 C 6
33960 PIRKKALA
FINLAND
Fabrikant kontaktasiakas@dick.fi

Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.

  • Dankort
  • MobilePay
  • Visa
  • Mastercard
  • Anyday
  • Klarna

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Gratis hudtest

Vi anbefaler en personlig hudplejerutine indenfor 48 timer.

Club Matas

Eksperten guider

En enkel ansigtsrutine fyldt med kvalitetsingredienser for at få dit ansigt til at føle sig fantastisk.

Face Wash Midnight Musk
En fugtgivende og opfriskende ansigtsvaskegel til mænd. Den skummer overdådigt og efterlader din hud ren, fugtet og strålende. De gavnlige bakterier i kombuchaen fjerner urenheder fra huden og holder balancen i den sarte hudstruktur.
God Spray
En revolutionerende spraybar ansigtsfugtighedscreme til mænd, fyldt med naturlige ingredienser, der hjælper med at lindre stress og berolige din hud.
Face Cream Unscented Masterpiece
En ansigtscreme i en kraftfuld kombination af 10 vitaminer, naturlige ekstrakter og panthenol. Det er en beroligende, styrkende og energigivende ansigtscreme til mænd, der hjælper din hud med at føles frisk igen.
Dick Johnson Face Wash Midnight Musk 75 ml
75 ml
Dick JohnsonFace Wash Midnight Musk
Pris: 127,95 kr.
Nuværende produkt
Dick Johnson God Spray 50 ml
50 ml
Dick JohnsonGod Spray
(1)
Pris: 159,95 kr.
Dick Johnson Face Cream Unscented Masterpiece 50 ml
50 ml
Dick JohnsonFace Cream Unscented Masterpiece
Pris: 148,95 kr.
Pris: 436,85 kr.

Optjen 44 point at handle for

Inspiration

Stories artikel

Frisøren guider: Sæt håret med voks eller spray

Kundeanmeldelser

5
Baseret på 1 anmeldelser
100% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
51
40
30
20
10
Alle anmeldelser læses af Matas kundeservice før publicering. Læs mere
Sorter efter
J
Jerrik, 39 år
2 uVerificeret køb
Super og duften godtDen er super god og duften godt ogngørnat Skæg er nemme at re ud
Viser 1 af 1