Værdi 1.575,-
1 / 1
Værdi 1.575,-

Capture Trio Creme Gaveæske

1.219 kr.
Optjen 122 point hos Club Matas
Med dette produkt får du fri levering · {}
Gaveæsken indeholder:

  • Capture Totale Intensive Essence Lotion (50 ml)

  • Dior Capture Le Sérum, (10 ml)

  • Dior Capture Day Crème (50 ml)



Højtiden står for døren, og dette sæt inspireret af cirkussets magiske verden er den perfekte gave til en, der vil opdage Dior Capture.
Sættet indeholder en toilettaske i begrænset oplag med tre produkter til en avanceret hudplejerutine – en kombination, som giver en fastere hud, reducerer rynker og sikrer en strålende glød.

Capture Totale Intensive Essence Lotion
Denne ansigtslotion er beriget med en duo af hyaluronsyrer, som klargør huden til resten af hudplejerutinen ved at gøre huden smuk og spændstig.

Dior Capture Le Sérum
Et kraftfuldt serum til ansigt og hals med OX-C-teknologi, som har regenererende og udglattende egenskaber. Det indeholder også revitaliserende liljeekstrakt og et opstrammende dipeptidkompleks. Serumet giver en løftende effekt umiddelbart efter påføring.

Dior Capture Day Crème
En uundværlig del af hudplejerutinen fra Dior Capture. Denne anti-aging dagcreme til ansigt og hals modvirker rynker og stimulerer kollagenproduktionen takket være OX-C-teknologien, så du opnår en opstrammende effekt, som giver fylde og en synligt fastere og yngre hud.
StørrelseGaveæske
1. Begynd med at påføre ansigtslotion på ren og tør hud.
2. Påfør derefter serumet, undgå området omkring øjnene.
3. Fortsæt med cremen.
Indhold1 stk
Enhedspris1.219 kr./stk
MærkeDIOR
SerieCapture Totale
KategoriGaveæsker
Se altDIOR Gaveæsker
Se altCapture Totale Gaveæsker
Varenummer1023334
EAN3348901772532

Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.

  • Dankort
  • MobilePay
  • Visa
  • Mastercard
  • Anyday
  • Klarna

Kundeanmeldelser

Vær den første til at anmelde dette produkt
Alle anmeldelser læses af Matas kundeservice før publicering. Læs mere