Mærk tiltrækningskraften med BOSS The Scent Le Parfum for Her.
Denne intense fortolkning af den ikoniske BOSS The Scent vækker sanserne med noter af appelsinblomst og vetiver, der giver duften en hypnotisk tiltrækningskraft.
Krydrede topnoter af pink peber kontrasteres smukt af appelsinblomst i hjertenoten.
Varm vetiver smelter sammen med luftig akigala-træ i basenoten og intensiverer duftens sensualitet.
Den juvelformede flakon er udsmykket med blommefarvet lak, og den strålende hætte har en smuk finish i rødguld, der fuldender looket.
BOSS The Scent Le Parfum for Her præsenteres i en mørk blommefarvet æske - en intens duft, der giver forførelse en helt ny dimension.
OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.
Fri fragt: Ved køb for min. 499 kr. Vi tilbyder følgende leveringsformer:
Levering til butik
Privatadresse/arbejdsplads/pakkeshop
Privatadresse
Privatadresse/pakkeshop
Privatadresse/pakkeshop
Privatadresse/pakkeshop
Du har 30 dages fortrydelsesret, når du handler hos os.
Du kan returnere dit produkt op til senest 14 dage efter du har meddelt os, at du ønsker at fortryde dit køb.
Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.
Dankort
MobilePay
Visa
Mastercard
Anyday
Brug for hjælp?
Få rådgivning af vores eksperter til produkter lige nu.
Har du spørgsmål til produkter? Spørg en materialist, farmakonom eller frisør her.
Book en tid
Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.