Værdi 3.828 kr.
1 / 1
Værdi 3.828 kr.

Premium Pakkekalender

Pris: 999,95 kr.
Optjen 100 point hos Club Matas
Udsolgt online
Gør denne jul uforglemmelig med Matas Premium Pakkekalender – din ultimative gateway til 24 dages uforpligtende forkælelse og luksus.

Denne eksklusive kalender er fyldt med et udsøgt udvalg af skønne produkter inden for hårpleje, hudpleje og makeup, alle udvalgt for at give modtageren et ekstra drys af velvære og forkælelse i den søde juletid.

Perfekt som den gave, der bare bliver ved med at give!

Hvis kalenderens indhold skal forblive en overraskelse, så stop med at læse videre!

Pakkekalenderen indeholder

  • The Ritual of Sakura Body Lotion Mousse (150 ml)

  • ZARKOPERFUME The Muse (12 ml)

  • Nilens Jord Lash Primer (774)

  • M.Cosmetics Quilted Make Up Pung

  • L´Occitane Shea Hand Cream (30 ml)

  • ROZE AVENUE Natural Tanning Lotion (200 ml)

  • Sanzi Beauty Eye Mask (60 stk)

  • Re-New Dry Finish Texturizing Spray No. 11 (200 ml)

  • Raunsborg Feet & Heels (100 ml)

  • Meraki Exfoliating Hand Soap Meadow Bliss (275 ml)

  • Ecooking Cleansing Gel (125 ml)

  • BAX Repair Shampoo (250 ml)

  • BAX Repair Conditioner (250 ml)

  • Woods Copenhagen Intense Hyaluronic Mask (30 ml)

  • Tromborg Lip Cure (15 ml)

  • GOSH Defining Brow Gel (001 Clear)

  • GOSH Glow Up Highlighter (001)

  • Origins Youthopia Peel (7 ml)

  • MAC Lip Pencil (Whirl)

  • Clinique High Impact Mascara

  • Beauté Pacifique Chaperone Natcreme (20 ml)

  • Nilens Jord Contour Stick Hazel (717)

  • Verso Natural Glow (10 ml)

  • Verso Serum (10 ml)


Her Er Nogle Af Kalenderens Højdepunkter:

  • The Ritual of Sakura Body Lotion Mousse (150 ml): Træd ind i en drøm af blødhed og velduft. Denne mousse er som at pakke sig ind i den fine, blomstrede duft af kirsebærblomster, mens den nærer og blødgør huden. En daglig dosis luksus, der får dig til at føle dig forfriskende og vidunderlig.

  • ZARKOPERFUME The Muse (12 ml): Oplev dansk duftinnovation med denne unikke og fængslende parfume. The Muse er en moderne klassiker, der efterlader et diskret, men uforglemmeligt duftspor. Den er perfekt til kvinden, der ønsker en sofistikeret og personlig signaturduft.


... og meget mere.

Matas Premium Pakkekalender er mere end bare en samling af produkter; det er en invitation til at udforske og opleve skønhedsverdenens mest elskede og effektive formuleringer.

Med en lækker blanding af hårpleje, der giver glans og tekstur, hudpleje der fugter og genopbygger, og makeup, der fremhæver din naturlige skønhed, er der noget for enhver smag.

Hvorfor Denne Kalender Er Den Perfekte Julegave:


Den heldige modtager vil blive forkælet med 24 uventede skønhedsoverraskelser, der garanteret vil bringe smil frem og skabe særlige øjeblikke i den søde juletid. Fra at forkæle ansigtet med nærende cremer og sera, til at pleje håret og skabe fantastiske makeup-looks – denne kalender tilbyder en komplet wellness-oplevelse. Det er den ideelle gave til din mor, søster, veninde, partner eller enhver, der fortjener lidt ekstra forkælelse denne jul.

Vores kunder siger:

  • Lækre produkter (4)

Se flere anmeldelser

Inspiration

Stories artikel

Matas pakkekalendere 2025

Stories artikel

Makeupfavoritter lige nu

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

3.8
Bedømt 3.8 ud af 5 stjerner
Baseret på 27 anmeldelser
63% der har anmeldt anbefaler produktet
Skriv en anmeldelse

Del din mening med andre kunder

Vælg en bedømmelse

Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering.

Anmeldelser fra dit land
  • M
    Michelle
    32 år
    6 mdr
    Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner

    Verificeret køb

    Perfekt

    Fik den af min kæreste, var så glad for alt i den. Virkelig en hyggelig december måned med mange gode produkter i.

    Michelle anbefaler dette produkt
  • L
    Louise
    47 år
    6 mdr
    Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner

    Verificeret køb

    Endnu et år med god forkælelse.

    Sidste års luksus julekalender var igen et godt og hyggeligt hit. Produkterne varierer år til år og i år var der ikke så mange små prøver men mere brugbare og gode produkter. Så det var rigtig hyggeligt hver dag i december at føle sig forkælet. An...

    Louise anbefaler dette produkt
  • M
    Maria
    29 år
    8 mdr
    Bedømt 4.0 ud af 5 stjerner

    Verificeret køb

    En sikker vinder

    Rigtig mange lækre produkter.

    Maria anbefaler dette produkt
  • LR
    Line Riis
    44 år
    8 mdr
    Bedømt 2.0 ud af 5 stjerner

    Verificeret køb

    Skuffende

    Har nydt min kalender i tidligere år, men i år var den meget skuffende. Små produkter, og generelt bare kedeligt. Sidste år var der flere ting som jeg ikke kendte til, men som jeg efterfølgende har købt, fordi de var så lækre. Sådan er det langt fra i år!

  • K
    Kristin
    59 år
    8 mdr
    Bedømt 1.0 ud af 5 stjerner

    Verificeret køb

    Meget Skuffende i forhold til de to andre år

    Det er 3 år jeg får den her i gave fra min kæreste, og jeg var rigtig glad for den de forrige år. I år var der en hel del mærkelige vareprøver og meget få anvendelige ting. Lidt som en rigtig dyr lykkepose, hvor man så bare er uheldig.

  • U
    Ulla
    63 år
    8 mdr
    Bedømt 2.0 ud af 5 stjerner
    Under niveau

    Har fået denne kalender gennem en årrække og har været meget tilfreds. I år var en stor skuffelse, mange af pakkerne lignede gratis-prøver som gives i reklame-øjemed, og der var få reelle varer. Det var simpelthen ringe og man fik altfor lidt for pengene. Øv.