Nu fås den legendariske Maybelline New York Lash Sensational Sky High Mascara med glimmer! Space Diamond-mascaraen kan anvendes alene eller som top coat på en anden mascara for at give dine vipper ekstra glimmer samt uendelig længde og volumen.
• Uendelig længde og volumen • Glimmermascara • Formel med bambusekstrakt og fibre for lange, fyldige og lette vipper • Bøjelig Flex Tower mascarabørste for volumen & længe fra rod til spids • Velegnet til sensitive øjne og kontaktlinsebrugere
Prøv makeup på virtuelt og find dit match med Makeup Matcher!
Stories artikel
Makeupfavoritter lige nu
Matas Live
Tutorial: Contour eller bronzer? Vi viser forskellen
Personlig rådgivning
Book en tid
Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.
Club Matas
Kundeanmeldelser
4.2
Baseret på 1169 anmeldelser
82% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
5698
4198
3153
267
153
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
R
RITCHELLE, 47 år
1 uVerificeret køb
Cosmic Black
Det bedste mascara.Jeg har prøvet forskellige mærker men det maybelline mascara er nummer 1 .Jeg er meget glad for det.
Var dette en hjælp?
I
Ida, 32 år
1 uVerificeret køb
Very Black
Must haveFørste gang jeg har oplevet at få så lange øjenvipper som ikke klumper sammen. God til hverdags brug. Til mere fint brug synes jeg personligt at man skal gå efter med den “federe” mascara, for at bygge lidt volumen op
Var dette en hjælp?
L
Line, 16 år
1 uVerificeret køb
Very Black Waterproof
Min ynglingsDenne her mascara har jeg købt mange gange og det er simpelhen min favorit - Den får øjenvipperne til at se flotte ud og den klumper ikke.
Var dette en hjælp?
I
Inge-Merete, 60 år
1 uVerificeret køb
Burgundy Haze
Virkelig flot til blå øjneJeg er så glad for denne farve- og har eyeliner der passer til- såeee flot