Kun online
1 / 1
Størrelse:50 ml, Mini
Pris: 11,95 kr.
Udsolgt online
Forhandles kun online
Rejsestørrelse
MONDAY Haircares prisvindende MOISTURE Balsam indeholder dybt fugtgivende ingredienser, der er perfekte ingredienser til tørt og trist hår – såsom risprotein, kokosolie, sheasmør og provitamin B5 – til hår, disse ingredienser plejer håret og gør det sundt.
Produktet er også PH-balanceret, dermatologisk testet.
Med MONDAY kan hver dag være en god hårdag!
Produktet er også PH-balanceret, dermatologisk testet.
Med MONDAY kan hver dag være en god hårdag!
| Størrelse | Rejsestørrelse |
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Del din mening med andre kunder
Anmeldelser fra Danmark
- RRosa17 år7 mdr350 mlBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Super god til ens hårJeg elsker produktet, jeg køber det tit. Det giver en god blødhed til dit hår. Kan virkelig anbefale det her produkt.
Rosa anbefaler dette produkt - DDenise46 år1 år350 mlBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Lækker balsamGør håret lækkert
Denise anbefaler dette produkt - HHenriette44 år1 år50 ml, MiniBedømt 2.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Godt produkt men svær at få ud af emballagenSom det tit er med balsam, og særligt i rejse-størrelser, så er det svært at få balsamen ud af emballagen, da bøtten er meget stiv i det. Når balsamen først er kommet ud, er produktet godt. Men køb eller en store udgave og put noget af balsamen over i en rejsebøtte, man kan klemme på.
Henriette anbefaler dette produkt - AAleyna26 år1 år350 mlBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Vildt lækker og fugtgivende!Jeg er kæmpe fan af Monday Haircare Moisture-serien! Den giver masser af fugt til håret, er rigtig god til prisen og passer perfekt til mit tørre hår!
Aleyna anbefaler dette produkt - CCamila31 år1 år350 mlBedømt 3.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
GodPlejer håret godt
Camila anbefaler dette produkt

