
1 / 1
Pretty Lips Vintage
Farve:958 Chai
Pris: 174,95 kr.
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Pretty Lips fra Nilens Jord er læbefarve, som er nem at påføre.
En diskret farve opnås med ét strøg og flere strøg giver en mere intens farve.
Formuleringen indeholder vitamin E og sheasmør som er plejende og nærende og holder på læbernes naturlige fugtighed og blødhed.
En diskret farve opnås med ét strøg og flere strøg giver en mere intens farve.
Formuleringen indeholder vitamin E og sheasmør som er plejende og nærende og holder på læbernes naturlige fugtighed og blødhed.
Påfør læbefarven på rene læber til det ønskede look opnås.
Læbefarven fordeler sig glat og jævnt med et enkelt lag.
Læbefarven fordeler sig glat og jævnt med et enkelt lag.
Octyldodecanol, Oleic/Linoleic/Linolenic Polyglycerides, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Ricinus Communis Seed Oil, Oryza Sativa Bran Wax, Hydrogenated Olive Oil Stearyl Esters, Cera Alba, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Mica, CI 15850, CI 19140, CI 42090, CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891
OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.
| Indhold | 1 stk |
| Enhedspris | 174,95 kr./stk |
| Mærke | Nilens Jord |
| Kategori | Læbepleje |
| Se alt | Bordeaux Læbepleje |
| Se alt | Nilens Jord Læbepleje |
| Varenummer | 816527 |
| EAN | 5709994019344 |
| Fabrikant | Grænn Hvedemarken 12 3520 Farum Danmark |
| Fabrikant kontakt | info@graenn.com |
Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.
- Dankort
- MobilePay
- Visa
- Mastercard
- Anyday
- Klarna
Nilens Jord
Inspiration
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
H
Helle, 64 år3 dVerificeret køb
949 Brown
Lækker blød og nem at brugeLækker blød og nem at bruge.
Dejlige farver og helt naturligt har jeg flere af dem♥️
E
Eva, 59 år2 uVerificeret køb
949 Brown
Godt produkt til rigtig god prisFugter med flotte farver
J
Janne, 56 år2 uVerificeret køb
958 Chai
Den holder ikke særlig længe på læberne.Den har en smuk farve, men den holder ikke særlig længe på læberne. Så læberne skal meget ofte friskes op, men har du ikke et problem med det, så er den fin nok.
L
Line, 33 år3 uVerificeret køb
947 Merlot
Holder ikke længePæn farve og lægger sig flot på læberne, men holder godt nok ikke længe. Her er Ole Henriksens meeeeget bedre og mere for pengene.
Viser 4 af 269



