Få en gaveKøb 1
1 / 1
Få en gaveKøb 1

Million Gold for Her Pure Diamonds Eau de Parfum

Størrelse:50 ml
Pris: 969,95 kr.

Køb Rabanne duft få gave

Se hele kampagnen
Optjen 97 point hos Club Matas
Med dette produkt får du fri levering ·

Få en gave ved køb

MILLION GOLD FOR HER PURE DIAMONDS: DYK NED I DIAMANTDRØMMEN
Dyk ned i diamantdybet og strål som rent guld med Million Gold for Her Pure Diamonds, en blændende duft, der udstråler ekstravagance. Denne limited edition-udgave hylder Rabannes 60 års mesterlige diamanthåndværk og fejrer glitrende succes med en dristig, feminin signatur. Duften emmer af overdådighed og lægger et gyldent slør af selvtillid om dig. Lad dig omslutte af en glitrende komposition af fløjlsblød fersken, funklende blomster og uimodståelig, sensuel musk, der skinner på huden som guld og diamanter.

SUCCES, DER STRÅLER
Lad dig forføre af diamanter med Million Gold for Her Pure Diamonds. Denne limited edition-udgave løfter luksus til blændende højder. En hyldest til Maison Rabannes mesterlige diamanthåndværk, hvor den ikoniske signatur genopfindes med en frugtig og blomsteragtig karakter, der fejrer femininitet. Saftig, fløjlsblød fersken smelter sammen med funklende ylang-ylang og fyldig jasmin absolue, omsluttet af muskens uimodståelige sensualitet. En glitrende ny facet af Million Gold for Her.

GLITRENDE GULDGLÆDE
Million Gold for Her Pure Diamonds-flakonen stråler af ren luksus og feminin kraft. Den fasetterede juvel er prydet med diamanter, elegant indkapslet i det ikoniske XL-smykke. Med en indre glød i en lysende rosa nuance forener flasken smykkekunst og parfume i et glitrende symbol på feminin succes.

Inspiration

Stories artikel

Top 10 dufte til kvinder

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

5
Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Baseret på 2 anmeldelser
Skriv en anmeldelse

Vurdér produktet og del din oplevelse

Vælg en bedømmelse

Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering.

Anmeldelser fra Danmark
  • K
    karina
    48 år
    3 mdr
    Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner

    Verificeret køb

    Den lækreste duft
    50 ml

    Den lækreste duft, holder længe. Min nye favorit. Plejer altid at bruge Victor&rolf flowerbomb , men den her stikker den her i sommer.

    karina anbefaler dette produkt
  • I
    Ingrid
    57 år
    5 mdr
    Bedømt 5.0 ud af 5 stjerner

    Verificeret køb

    Skøn frisk duft
    50 ml

    Dufter skønt af både frugter og blomster. Holder længe og kan anbefales.

    Ingrid anbefaler dette produkt