Har du spørgsmål til produkter? Spørg en materialist, farmakonom eller frisør her.
Club Matas
Book en tid
Få personlig rådgivning, eller deltag i et af vores events.
Beskrivelse
Miracle Airblend Sponge med memoryskumteknologi, der krammer hudens overflade for en fejlfri applikation, hvilket resulterer i makeup i medium til fuld dækning med en naturlig mat finish. Fra skaberne af makeup svamp nr. 1 - vores elskede form er den samme, men nu med ny memoryskumteknologi, der giver et resultat med fuld dækning og mat finish.
Med antimikrobielle infusioner og en unik 3-punktsform til ultimativ præcision kan du holde din hud sund og få mere ud af din makeup. Den antimikrobielle beskyttelse varer op til 30 dage!
Brug den flade kant til først at påføre, præcisionsspidsen til at dække urenheder, og blend det hele ud med den runde side!
Brug af Airblend spongen tør giver dig endnu mere dækning, mens du stadig opnår en naturlig finish. Du får mest ud af at bruge svampen tør, men Airblend kan også bruges fugtig til en lettere dækning.
Udforsk resten af ??Sponge + kollektionen!
Produktspecifikationer
Indeholder 1 Miracle Airblend Sponge i fuld størrelse
Anvendes med foundation eller concealer for en naturlig mat finish
Løsning til: Ujævn tone + tekstur, medium til fuld dækning
Antimikrobiel beskyttelse, der holder huden sund i op til 30 dage
Dermatologisk testet, sikker for følsom hud, 100% vegansk + cruelty-free
Anvendelse
Brug de afrundede sider til at blende større områder af dit ansigt, præcisionsspidsen til at dække urenheder og under øjnene, og den flade kant til kontur omkring øjne og næse, så du får en hud, der er glat, forbedret og smuk! Svampen er bedst når den bruges tør.
Skyl igennem med lunkent vand efter hver brug
Rengør i dybden 1 gang i ugen med Real Techniques Brush + Sponge Gel Cleanser
Alle anmeldelser læses af Matas kundeservice før publicering. Læs mere her
Sorter efter
Nyeste
Nyeste
Mest hjælpsomme
Flest stjerner
Færrest stjerner
Isabella 18 år, Lynge
for ca. en måned siden
God
Sene r fantastiks til cremet produkter, derfor at der bliver sagt at den er anderledes og inderlig i konsistensen, er fordi den ikke er som den normale beutyblender. Men den er god til meget cremet produkter.
Var anmeldelsen en hjælp?
Karoline 24 år, Gråsten
for 3 måneder siden
Mærkelig blender
Havde simpelthen den mest mærkværdige “konsistent”. Virkelig ubehagelig at bruge. Den orange blender fra samme mærke er meget bedre