Spar 20%Køb 2
1 / 1
Spar 20%Køb 2

Aroma Therapy Room Diffuser

Variant:Silence

Kun 01d.:13t.:47m.:18s. tilbage

Spar 20% • Køb 2
Pris: 355,96 kr.
Original pris:444,95 kr.
Spar 89,-

Pris pr. styk ved køb af 2

Få 20% på (næsten) alt*

Kombinér som du vil på tværs af ALLE produkter i kampagnen. Køb mindst 2 valgfrie produkter for at opnå rabatten.

Se hele tilbuddet
Optjen 36 point hos Club Matas
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Tromborg Aroma Therapy Room Diffuser Silence

Forkæl dine sanser med Tromborg Aroma Therapy Room Diffuser Silence. Denne udsøgte rumduft fylder dit hjem med en aromatisk dybde og kompleksitet, der skaber en atmosfære af velvære og friskhed. Duften er en delikat og sofistikeret komposition af frugtnoter – ren med et strejf af sødme – der subtilt beriger ethvert rum uden at være overvældende. Den naturlige friskhed er ideel til køkkenet, badeværelset eller andre rum, der trænger til en forfriskende duft. Diffuseren er også velegnet til brug i hotelværelser, kontorer, barer, restauranter, fitnesscentre, frisørsaloner og skønhedsklinikker.



Med sine orientalske og krydrede noter, kombineret med en frisk og ren aroma, skaber Aroma Therapy Room Diffuser Silence en harmonisk balance. Vend pindende et par gange om ugen for optimal duft. De blide dufte har en holdbarhed på op til 3 måneder. 200 ml.



Produktspecifikationer

  • Duftfamilie: Orientalsk og krydret; Frisk og ren

  • Volumen: 200 ml

DuftfamilieAmber

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

3.9
Baseret på 16 anmeldelser
75% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
510
40
33
20
13
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
I
inge, 79 år
4 mdrVerificeret køb
Silence
Ingen duft.Jeg er meget skuffet. Køber et, for mig kendt og elsket produkt, men desværre, duften udebliver.
O
Ohle, 79 år
1 årVerificeret køb
Silence
Dejlig duft på mit badeværelseHar en dejlig duft
E
Elisa, 31 år
24. jan. 2024Verificeret køb
#13
Dufter ikkeJeg har haft den stående fremme i to uger nu og den dufter slet ikke. Kun med næsen helt nede i glasset kan man dufte noget. Har ellers hørt godt om den fra andre som ikke havde det problem.
L
Lone, 64 år
11. nov. 2023Verificeret køb
Silence
Lækker frisk duftLækker frisk duft
Viser 4 af 16