1 / 1
  • Vil du se videoen?
    Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies
  • Vil du se videoen?
    Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

Born in Roma Green Stravaganza Donna Eau de Parfum

Pris: 1.269 kr.
Udsolgt online

Udsolgt i butikker

Når solen står op og skinner over den evige by, tager Born in Roma Green Stravaganza dig med på et modigt eventyr til Roms kølige haver, hvor du frit kan leve og udtrykke din unikke personlighed.

Denne blomster- og ravagtige duft med noter af træ, der er født i Roms overdådige haver, åbner døren til en ekstravagant verden, skabt af den karakteristiske Lapsang Souchong-teakkord og strålende jasmin-absolut med et fængslende strejf af vaniljeekstrakt.

Valentino Born in Roma Green Stravaganza leder os på vej ind i Roms ekstravagance og giver os mulighed for at føle energien, slippe vores personlighed fri og leve livet, fordi der er så mange måder at være dig på.

OPDAG THE BORN IN ROMA DONNA SORTIMENTET

BORN IN ROMA DONNA EXTRADOSE: Sensuel, fængslende, blomstret - Den ekstra dig
BORN IN ROMA DONNA PINK: Strålende, overdådig, edgy - Din indre punk BORN IN ROMA DONNA GREEN: Levende, ekstravagant, blomstret - Den pulserende dig
BORN IN ROMA DONNA CORAL: Lys, dristig, frugtig - Den ekstravagante dig
BORN IN ROMA DONNA YELLOW: Levende, unik, frisk - Din sande drømmer
BORN IN ROMA DONNA INTENSE: Vanedannende, magnetisk, blomstret - Den storslåede dig
FormSpray
DuftfamilieBlomster

Inspiration

Stories artikel

Top 10 dufte til kvinder

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

4.7
Baseret på 33 anmeldelser
100% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
527
44
31
20
11
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
H
Henny, 79 år
2 dVerificeret køb
30 ml
SuperDen dufter dejligt. Det synes andre også. Jeg kan jo ikke rigtig dufte mig selv, men jeg tror ikke den holder hele dagen, så hvis jeg skal noget om aftenen bruger jeg parfumen igen.
C
charlotte, 52 år
1 mdVerificeret køb
100 ml
Parfume der er frisk og holder hele dagenHar flere gange købt den lyserøde, så var lidt skeptisk.. men er nødt til at sige, at den her holder også hele dagen og er så frisk:-)
M
Maria, 28 år
2 mdrVerificeret køb
30 ml
Lækker frisk duftSuper frisk duft
L
Lis, 68 år
4 mdrVerificeret køb
30 ml
DuftLækker duft, hurtig og nemt bestilling til gode procenter
Viser 4 af 33