Anastasia Beverly Hills Brush 7B - Dual-Ended Angled Brush er en vinklet øjenbrynspensel med syntetiske fibre, perfekt til påføring af pulver- og creme-baseret øjenbrynsmakeup. Brug penselens ende til at skabe præcise, hårlignende strøg, og den tilpassede spoolie-ende til at blende produktet for en blød, naturlig finish. De bløde, syntetiske fibre på denne dobbeltendede øjenmakeuppensel danner en superfink kant, der giver dig mulighed for at udfylde og forme dine øjenbryn med præcision og er ideel til at blande Brow Powder Duo for en jævn påføring.
Brow Freeze er lynhurtigt blevet et kultprodukt fra Anastasia! Voksen har en unik tekstur der giver perfekt hold og kan style brynene både fladt og mere fluffy/busket. Brug Brow Freeze i brynet først, og fyld ud med Brow Powder Duo efter behov for at skabe dit perfekte bryn.
Brow Freeze
En øjenbrynsvoks der giver dig mulighed for at style dine bryn præcist som du ønsker uden at føles stiv i brynene.
Brow Powder Duo Medium Brown
En let brynpudder der altid lægger sig perfekt uden at klumpe. De to farver giver dig mulighed for at skabe dimension og justere intensiteten.
Brush #7b
En super tynd skrå pensel i høj kvalitet med spoolie-børste i den ene ende. Perfekt til at tegne brynene op og rede dem igennem.
Spar 25%
Clear
Anastasia Beverly HillsBrow Freeze
(50)
Medlemspris
Pris: 194,96 kr.194,96 kr.
Original pris:259,95 kr.
Spar 25%
+5
Anastasia Beverly HillsBrow Powder
(20)
Medlemspris
Pris: 187,46 kr.187,46 kr.
Original pris:249,95 kr.
Nuværende produkt
Spar 25%
Nr. 7B
Anastasia Beverly HillsBrush 7B
(9)
Medlemspris
Pris: 161,21 kr.161,21 kr.
Original pris:214,95 kr.
Pris: 543,63 kr.543,63 kr.
Original pris:724,85 kr.
Optjen 56 point at handle for
Inspiration
Stories artikel
Makeupfavoritter lige nu
Matas Live
Smokey eyes tutorial: Vi guider dig trin for trin
Personlig rådgivning
Book en tid
Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.
Club Matas
Kundeanmeldelser
4.4
Baseret på 9 anmeldelser
78% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
57
40
31
21
10
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
A
Alicia, 23 år
22. jan. 2023Verificeret køb
BedsteBedste øjenbryns børste jeg har prøvet. Er dejlig præcis og dem at bruge.
Var dette en hjælp?
A
Althea, 25 år
25. aug. 2022Verificeret køb
Yngling bryn børsteDen fungerer perfekt for mig
Var dette en hjælp?
J
Jane, 40 år
29. apr. 2021Verificeret køb
Ok kvalitet til prisenPenslen er meget blød og er nok bedre til eyeliner.