Spar 25%
1 / 1
Spar 25%

Natural Lip Perfector

Farve:24 Fuchsia Glow
Medlemspris
Pris: 134,96 kr.
Original pris:179,95 kr.
Spar 45 kr.

Spar 25% på makeup*

Se hele tilbuddet
Optjen 14 point hos Club Matas
Udsolgt online
Denne alt-i-én cremegloss glider ubesværet over læberne og efterlader dem skinnende og glansfulde med ét enkelt strøg. Den styrker læberne, fremhæver deres glans, og dens geltekstur med peptider giver en plumpende effekt: læberne ser lige så gode ud, som de føles. Lip Highlighter Complex med to typer perler får læberne til at fremstå fyldigere, lysere og mere glansfulde.En hudplejeformel med 96% ingredienser. Sheasmør og uraffineret shea (økologisk plante) samt vild mangosmør er nøje udvalgt til at hjælpe med at genoprette læbernes hydrolipidfilm. Den intense næring og fugt gør dem bløde, smidige og glatte. Et unikt, plumpende peptid af naturlig oprindelse, ”peptide volume booster”, tilfører intensiv fugt, mens gamma-oryzanol fra risklid efterlader læberne vidunderligt fugtede og beskyttede.
Clarins

Inspiration

Prøv makeup på virtuelt og find dit match med Makeup Matcher!

Stories artikel

Makeupfavoritter lige nu

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

4.7
Baseret på 892 anmeldelser
95% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
5704
4118
353
28
19
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
L
Louise, 43 år
2 dVerificeret køb
01 Rose
Elsker denEr ret vild med denne Lip Perfector fra Clarins. Nem at påføre og skøn konsistens der ikke klistre. Har allerede købt i tre forskellige farver.
H
Heba, 29 år
2 uVerificeret køb
07 Toffee Pink Shimmer
Klister ikke. God skinnende og fugtende effektElsker den. Skal have den i flere farver. Har 2 indtil videre
S
Suzan, 24 år
1 mdVerificeret køb
18 Intense garnet
Mega øvSynes egentlig den var fin, og flot i farven. Men den blev hurtig klam og muggen af en grund, så mega øv. Blev nødt til at smide den ud, og fik ikke mulighed for at bruge den så længe..
A
Anna, 25 år
1 mdVerificeret køb
05 Candy
Rigtig glad for denJeg elsker den her i flere farver. Påførsel er nem med svampen.
Viser 4 af 892