
1 / 1
Intimate Deospray
Variant:Fresh Coconut
Pris: 149,95 kr.
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Deodocs team af læger har skabt en intim deo-spray, der efterlader en frisk følelse hele dagen. Med blide ingredienser og neutral pH-værdi er sprayen specielt udviklet til det følsomme intime område.Hypoallergen duft med en sød, men alligevel tropisk blanding af cremet kokosnød.Duft: Frisk kokosnødNøgleingredienser: majsstivelse og meadowfoam frøolieGynækologisk og dermatologisk testetFremstillet i Sverige100% vegansk
Eksperten guider

Denne kombination udgør vores starter-kit og indeholder DeoDocs bestsellers. Alle produkter er pH-balancerede med pH 5 for ikke at forstyrre den naturlige flora i det ydre intimområde. Udviklet af kvindelige læger og gynækolog.
Daily Intimate Wash
Prisvindende formulering, der renser skånsomt. pH-balanceret og efterlader en silkeblød fornemmelse. Mild duft af nyvaskede lagner – udviklet specielt til den intime zone.
Intimate Deospray
Svedkirtler findes også i intimområdet, derfor er sved og lugt fra intimområdet helt naturligt. Ligesom der findes deodoranter til armhulen, er denne udviklet til lysken og det ydre intimområde.
Intimate Wipes
Individuelt indpakkede intimservietter, der giver en hurtig og frisk følelse når du er på farten. Indeholder blødgørende olivenolie og beroligende aloe vera med mild duft af grøn pære og jasmin.
Pris: 409,85 kr.
Optjen 41 point at handle for
Inspiration
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
Skriv en anmeldelse
Del din mening med andre kunder
Anmeldelser fra Danmark
- VVibeke67 år3 mdrFresh CoconutBedømt 3.0 ud af 5 stjernerGodt og effektivt produkt men alt for dyrt
Godt produkt. Virker som lovet.
- TTine57 år10 mdrFresh CoconutBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
FriskHudvenlig, og meget lækker
Tine anbefaler dette produkt - NNanna33 år1 årFragrance Free 50 mlBedømt 5.0 ud af 5 stjerner
Verificeret køb
Elsker!Denne deo er virkelig god og effektiv! Den gør hvad den skal og jeg har været så glad for den her i sommers 😍
Nanna anbefaler dette produkt - MSMathilde Sofie31 år1 årJasmine Pear 50 mlBedømt 5.0 ud af 5 stjernerVirker så godt!
Fantastisk! Jeg er en stor pige og sveder lidt ekstra i det intime område. Og denne gør at jeg ikke sveder lige så meget og ikke lugter så kraftigt hellere. Den holder hele dagen.
Mathilde Sofie anbefaler dette produkt


Vil du se videoen?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies





