Refreshing Citrus Shower Gel er en luksuriøs og velduftende Shower Gel. Den er mild og sæbefri, hvilket er med til at opretholde hudens naturlige beskyttelseslag, og samtidig vil den efterlade din hud glat, hydreret og ren. Duften opkvikker din hud og dine sanser med hjælp fra de opløftende naturlig af rene mandariner, citroner, palmarosa og klementiner. 100% økologisk. Velegnet til alle hudtyper. 100% økologisk shower gel.
Mild og sæbefri. Opretholder hudens naturlige beskyttelseslag og efterlader huden glat, hydreret, blød og ren.
Anvendelse Skum en generøs mængde på fugtig hud, før du skyller grundigt. Følg op med Jurlique Softening Body Lotion Citrus.
Hudtype
Normal, Tør
Inspiration
Matas Live
Step-by-step: Her er rækkefølgen på hudplejerutinen til sommeren
Matas Live
Hudpleje gjort simpel: Her er rækkefølgen på din rutine
Personlig rådgivning
Book en tid
Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.
Club Matas
Kundeanmeldelser
4
Baseret på 1 anmeldelser
100% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
50
41
30
20
10
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
L
Lene, 56 år
21. jun. 2020Verificeret køb
Frisk og behageligBehagelig konsistens og duft af renhed, måske kunne bøtten godt have været mere handy, når det nu er showergel og ikke flydende håndsæbe feks