OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.
Fri fragt: Ved køb for min. 499 kr. Vi tilbyder følgende leveringsformer:
Levering til butik
Privatadresse/arbejdsplads/pakkeshop
Privatadresse
Privatadresse/pakkeshop
Privatadresse/pakkeshop
Privatadresse/pakkeshop
Du har 30 dages fortrydelsesret, når du handler hos os.
Du kan returnere dit produkt op til senest 14 dage efter du har meddelt os, at du ønsker at fortryde dit køb.
Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.
Dankort
MobilePay
Visa
Mastercard
Anyday
Brug for hjælp?
Få rådgivning af vores eksperter til produkter lige nu.
Har du spørgsmål til produkter? Spørg en materialist, farmakonom eller frisør her.
Book en tid
Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.
Club Matas
Gratis hudtest
Vi anbefaler en personlig hudplejerutine indenfor 48 timer.
Prøv Kylie's hudplejerutine baseret på hendes favorit produkter og oplev en velplejet og gennemfugtet hud. Hendes rutine består af tre Musthaves: Foam Wash ansigtsrens, Vanilla Milk toner og den fugtende ansigtscreme - fordi en velplejet hud morgen & aften er den bedste base til en smuk makeup.
Foaming Face Wash Denne lækre ansigtrens er beriget med glycerin og kokosbaserede overfladeaktive stoffer, der renser skånsomt uden at fjerne hudens naturlige fugt. Resultatet er en ren, frisk og strålende hud.
Vanilla Milk Toner Er både skånsom og alkoholfri og indeholder fugtgivende glycerin, squalane, æbleekstrakt og avocadoolie. Den skaber balance i huden og forbereder huden på den efterfølgende pleje.
Face Moisturizer Er en luksuriøs creme, der indeholder sheasmør og ekstrakt af banan, havre og appelsinskræl. Den plejer, glatter og blødgør huden, så du får en ikke-fedtet, men silkeblød finish.
Alle anmeldelser læses af Matas kundeservice før publicering. Læs mere
Sorter efter
L
Leonie, 18 årSommersted
1 mdVerificeret køb
Ikke prisen værdIft prisen har den ikke gjort noget, som andre toners ikke kan. Den har ikke gjort en forskel for min hud.
Hvis man køber den vil jeg dog sige at den er meget fugtgivende, og ikke irretere huden.
Var dette en hjælp?
J
Janne, 50 årJuelsminde
8 mdrVerificeret køb
FantastiskFøler sig Smuk og Dejlig, og afslappet, når man har Kylie produkter på, nemt at bruge.💫♥️
Var dette en hjælp?
S
Sofie, 22 årOdense c
1 år
Giver huden meget fugtJeg er ikke den største fan af Kylie skin, men den her toner er nok mit ynglings produkt. Den giver sådan en godt fugt og gør bare at huden ser helt vildt lækker ud.
Var dette en hjælp?
P
Patricia, 26 årKøbenhavn nv
1 årVerificeret køb
Milk tonerIkke den bedste jeg har prøvet, den klister lidt. Men slet ikke dårlig.
Var dette en hjælp?
Viser 4 af 6
Få personlig rådgivning eller inspiration. Spørg os!
Vores materialister, frisører og farmakonomer er klar til at guide dig lige nu.