3 for 2
1 / 1
3 for 2

La Vie Est Belle Elixir Eau de Parfum

Kun 19 dage tilbage - Se hele tilbuddet

949,95 kr.
Optjen 95 point hos Club Matas
3 for 2 på udvalgte brands*
Med dette produkt får du fri levering ·
Lancôme La vie est belle L'ELIXIR Eau de Parfum er en forførende duft, der skaber en vision for livet og er en kærlighedserklæring til dig selv. Denne Elixir fremkalder en intens version af lykke, der varer ved. Med sin intense mørke kirsebærfarvede juice vil du føle dig feminin, sensuel og forførende. L’ELIXIR er mere end bare en duft, det er en følelse. Den er sammensat af ædle ingredienser for at skabe en duftende oplevelse, der indhyller dig i et uventet blomsteragtigt univers. Duften åbner med en sprudlende hindbærlikør-akkord og har en kontrast af kakaosmør, der giver en delikat, sensuel dybde. Det er en intens og tiltrækkende duft, der holder længe på huden.

Flakonen er blevet genfortolket og indgraveret med vores ikoniske smil. Den har en skarp, firkantet form, der skaber en kontrast mellem bløde kurver og skarpe linjer. Designet er lige så dristigt og unikt som den kvinde, der bærer det.

La vie est belle er et fransk udtryk, en livsfilosofi og en hyldest til livet. Det er en tro og en erklæring til verden om, at livet er smukt, når du vælger din egen vej til lykke. La vie est belle er et valg og retten til at leve et liv fyldt med lys, lykke og frihed. Med La vie est Belle L’ELIXIR vil du indse, at lykken er i DIG.
FormSpray
DuftfamilieAmber
Indhold50 ml
Enhedspris18.999 kr./l
MærkeLancôme
SerieLa Vie est Belle
KategoriEau de Parfum
Se altLancôme Eau de Parfum
Se altLa Vie est Belle Eau de Parfum
Varenummer835838
EAN3614274169713

Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.

  • Dankort
  • MobilePay
  • Visa
  • Mastercard
  • Anyday
Lancôme

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Inspiration

Kundeanmeldelser

4.8
Baseret på 26 anmeldelser
96% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
522
44
30
20
10
Alle anmeldelser læses af Matas kundeservice før publicering. Læs mere
Sorter efter
J
Johnny, 49 år
2 dVerificeret køb
30 ml
PerfektDet dufter dejligt
M
Malene, 50 år
3 uVerificeret køb
Refill 100 ml
Virkelig dejlig duftElsker den duft og skønt at der laves refill
M
Marianne, 57 år
1 mdVerificeret køb
30 ml
Fantastisk duftRigtig dejlig duft, jeg bruger den som aften parfume
L
Lene, 41 år
1 mdVerificeret køb
30 ml
En af de gode dufteDufter himmelsk og længe,en af mine favoritter
Viser 4 af 26