
1 / 1
Crayon Khôl
Variant:Noir
Optjen 24 point hos Club Matas
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Uden parfume
Crayon khôl er en cremet, blød øjenblyant, der med lethed er med til at skabe et sensuelt og intenst øjenlook. Crayon khôl leverer en dosis af dekadent farve og bruges til at tegne fine linjer langs vipperne med som kontur eller eyeliner. På et øjeblik skaber den et look der er helt uimodståelig.
| Finish | Satin |
| Farveintensitet | Mellem |
| Form | Blyant |
532115 1 - INGREDIENTS: C10-18 TRIGLYCERIDES, CI 77499 / IRON OXIDES, BEHENYL ALCOHOL, CI 77007 / ULTRAMARINES, CI 77491 / IRON OXIDES, ISOPROPYL MYRISTATE, TALC, STEARALKONIUM HECTORITE, PROPYLENE CARBONATE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE (F.I.L. C270182/1).
OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.
| Indhold | 1,8 g |
| Enhedspris | 133.305,56 kr./kg |
| Mærke | Lancôme |
| Serie | Crayon Khôl |
| Kategori | Eyeliner |
| Se alt | Parfumefri Eyeliner |
| Se alt | Mindre kemi Eyeliner |
| Se alt | Satin Eyeliner |
| Se alt | Lancôme Eyeliner |
| Se alt | Crayon Khôl Eyeliner |
| Varenummer | 800029 |
| EAN | 3147755836274 |
Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.
- Dankort
- MobilePay
- Visa
- Mastercard
- Anyday
- Klarna
Lancôme
Personlig rådgivning
Eksperten guider

Skab ekstra fokus på dine øjne ved brug af disse tre produkter. Eyelineren indrammer øjnene, mens mascarabasen og mascaraen tilsammen giver masser af længde og volume til vipperne.
Crayon Khôl
Crayon Khôl er en cremet, blød øjenblyant, der med lethed er med til at skabe et sensuelt og intenst øjenlook.
Cils Booster XL
Anvendes inden den almindelige mascara for at skabe ekstra volumen og længde.
Hypnôse Mascara
Mascaraen lægger sig ensartet og let om hvert vippehår og kan lægges igen og igen for at opbygge masser af volumen, uden at den klumper, klistrer eller drysser.
Pris: 819,85 kr.
Optjen 82 point at handle for
Inspiration
Kundeanmeldelser
H
Henriette, 58 år2 mdrVerificeret køb
Noir
Velfungerende eyelinerEyeliner, der fungerer perfekt.
T
Thilde, 53 år3 mdrVerificeret køb
Noir
Total fanHar brugt Lancômes kohl siden jeg var 15 (nu 53 …), har dem i flere år selvom jeg bruger den hver dag. Alle pengene værd.
R
RIKKE, 74 år3 mdrVerificeret køb
Gris Bleu
God!Den er som den skal være!
I
Inge, 80 år4 mdrVerificeret køb
Noir
SuperEt godt produkt
Viser 4 af 149






