Max Factor 2000 Calorie Long Lash Era Mascara løfter vipperne til et nyt niveau – med op til 50% synligt længere resultat, der virkelig fremhæver øjnene.
Den innovative formel omslutter hver vippe og giver en smudgefri finish med lang holdbarhed og nem fjernelse med varmt vand (cirka 38°C).
Den løftende og forlængende tekstur strækker og definerer hver vippe for et naturligt, opfrisket look. Når du er klar til at fjerne den, glider mascararesterne nemt af i små fibre – uden rod eller besvær.
• Holder hele dagen uden smitte • Op til 50 % længere vipper • Fjernes let med varmt vand (cirka 38°C) • Løftende, forlængende tekstur
Prøv makeup på virtuelt og find dit match med Makeup Matcher!
Personlig rådgivning
Book en tid
Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.
Club Matas
Kundeanmeldelser
4
Baseret på 56 anmeldelser
79% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
527
413
37
25
14
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
N
Natali, 17 år
4 uVerificeret køb
001 Black
Meget finDet er egentlig en meget god mascara, men vil ik lige kalde det en tubing mascara som de selv markedsfører den som, jeg Ka ik få den fjernet bare med lunkent vand, men den er dog nem at fjerne med almindeligt makeup fjerner (micealar water)
Var dette en hjælp?
M
Michelle, 29 år
1 mdVerificeret køb
001 Black
Nem at fjerne men smitter afProduktet smitter af over og under øjnene i løbet af dagen..
Dog Super god og blød børste at påføre med, produktet ligger pænt på vipperne.
Var dette en hjælp?
M
Maria, 32 år
1 mdVerificeret køb
001 Black
Drysser ikkeNem at fjerne. Drysser ikke.
Var dette en hjælp?
L
Lillian, 30 år
1 mdVerificeret køb
001 Black
Helt perfektGiver så flotte og lange vipper! Sidder pænt hele dagen uden at give sorte rander osv