Ønskeskyen Favorit
1 / 1
Ønskeskyen Favorit

Eyelash Growth Serum

Størrelse:5 ml
Pris: 489,95 kr.
Optjen 49 point hos Club Matas
Udsolgt online
Vegansk
Uden parfume
Sanzi Beauty eyelash growth serum er til dig, som ønsker længere, fyldigere og stærkere øjenvipper på en sund og effektiv måde.

Med de aktive og komplekse ingredienser, som er i Sanzi Beauty’s special udviklede formel, giver du dine øjenvipper det bedst mulige produkt, til at opnå det bedste resultat.

Ved at smøre det på rødderne af dine øjenvipper en gang dagligt, stimulerer du hårsækkenes vækst og vil efter 6-16 uger se, at dine øjenvipper bliver længere, fyldigere og stærkere.

OBS
*anbefales ikke til sensitive øjne, gravide & ammende.

Vores kunder siger:

  • Effektiv (150)
  • Lange vipper (60)
  • Nem at bruge (19)

Se flere anmeldelser

Eksperten guider

Materialist med speciale i Hudpleje og Dufte

Se profil
Ønsker du optimal pleje af dine vipper, anbefaler vi at bruge en vippeconditioner på dine vipper sammen med din vippeserum, og altid husk at fjern din øjenmakeup med et oliefrit produkt inden brug.

Sanzi Oil-free makeup remover 120 ml
En oliefri makeupfjerner der skånsomt og effektivt fjerner din øjenmakeup.
Sanzi Eye zone conditioner serum 8 ml
Udsolgt online -
En serum dergiver næring og fugt til hårene, så de får et fornyet og glansfuldt udseende, samtidigt med at hårenes levetid forlænges.
Eye Zone Conditioner Serum
En serum der plejer, fugter og nærer vipperne. Ved brug af denne serum forlænger du hårenes levetid og giver dem et fornyet og glansfuldt udseende. Brug den gerne 1-2 gange om dagen på rene vipper uden olie.
Sanzi Beauty Oil-Free Makeup Remover 120 ml
120 ml
Sanzi BeautyOil-Free Makeup Remover

Skånsom makeupfjerner uden olie, beriget med antioxidanter.

(45)
Pris: 129,95 kr.
Nuværende produkt
Sanzi Beauty Eyelash Growth Serum 5 ml
Ønskeskyen Favorit
Sanzi BeautyEyelash Growth Serum
(529)
Pris: 489,95 kr.
Sanzi Beauty Eye Zone Conditioner Serum 8 ml
8 ml
Sanzi BeautyEye Zone Conditioner Serum
(45)
Pris: 259,95 kr.
Pris: 879,85 kr.

Optjen 88 point at handle for

Inspiration

Stories artikel

Vi tester vippeserum

Stories artikel

6 produkter fra Sanzi Beauty, du skal kende

Stories artikel

5 favoritter til makeuptasken

Hvilken mascara passer til dig?
Skal din mascara være vandfast?
Stories artikel

Makeupfavoritter lige nu

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

4.4
Baseret på 529 anmeldelser
86% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
5381
460
338
217
133
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
J
Jette, 48 år
1 dVerificeret køb
5 ml
VirkerDen virker. Tog lidt tid på mine meget korte vipper men så kom der også længde på. Husk og læg den korrekt.
L
Lisa, 74 år
4 dVerificeret køb
5 ml
Godt produktEyelash Growth Serum skal bruges i ca. 28 dage(iflg info om produkt) og så lang tid har jeg ikke brugt det endnu. Jeg har brugt det i ca 18-20dage og umiddelbart ser det ud til at virke. Jeg supplerer med øjenvippe serum fra Lancome
C
Cathrine, 27 år
1 uVerificeret køb
5 ml
Den bedste på markedet.Fantastisk vippeserum med super god effekt. Man er ikke i tvivl om at den virker.
E
Esma, 61 år
1 u
2 ml
Virker men..Jeg har nu prøvet produktet efter ca. 1 måned kunne jeg mærke stor forskel. Så holdt jeg en pause på 2-3 uger, så begyndte mine vipper bare at falde af. Den længde jeg havde fået kunne jeg ikke se mer...
Viser 4 af 529