1 / 1
Bath and Shower Wash
Renser skånsomt og efterlader huden gennemfugtet og fløjlsblød.
Variant:Relaxing Lavender
Pris: 199,95 kr.
Spar 20% på udvalgt Hudpleje*
Aktivér Plus i dag – det betaler sig. 39 kr./md. Kampagnen udløber onsdag den 17. juni 2026. Ingen bindning.
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Tromborg Bath & Shower Wash Relaxing Lavender 200 ml er et luksuriøst produkt fra Tromborg, der skånsomt renser og tilfører huden fugt. Aromaterapien beror på udvalgte æteriske olier – ingen syntetisk parfume, kun stimulerende olier for naturlig velduft i badet og velplejet, ren og blød hud. Resultatet er en smidig, ren og fløjlsblød hud. De æteriske olier fra økologiske planter er ikke blot tilsat for duften, men også for deres aktive virkning og plejende egenskaber. Lavendel, værdsat siden antikken.
Produktspecifikationer:
- Fugtgivende: Tilfører huden fugt med økologiske og naturlige aktive ingredienser.
- Beroligende: Lindrer spændinger og virker afslappende.
- Blødgørende: Efterlader huden blød og smidig.
- Indhold: 200 ml
- Form: Gel
- Hudtype: Normal, tør, sensitiv
Anvendelse:
Brug den i bruseren på svamp eller vaskeklud, eller som lidt luksus i karbadet – 2-3 kapselfulde i karret eller efter behov. For optimal pleje, brug Tromborgs Aroma Therapy Body Lotion efter badet.
| Hudtype | Normal, Tør, Sensitiv |
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
M
Maria, 51 år2 uVerificeret køb
Stimulating Ginger
Fantastisk og dufter godtDen har en god duft og drøj i brug.
N
Nadya, 79 år1 mdVerificeret køb
Stimulating Ginger
lidt anonym- flydende sæbe til bruser. Den fejler ikke noget, men er lidt anonym i forhold til fabrikantens beskrivelse.
E
Elin, 70 år3 mdrVerificeret køb
15th anniversary
Manglende duftBlev skuffet over manglende duft. Ligeså syntes jeg der skal en del shampoo til.
E
Elin, 70 år3 mdrVerificeret køb
15th anniversary
Manglende duftBlev skuffet over manglende duft. Ligeså syntes jeg der skal en del shampoo til.
Viser 4 af 90
