1 / 1
Størrelse:100 ml
Pris: 124,95 kr.
Optjen 13 point hos Club Matas
Fri levering på køb over 499 kr. ·
Rejsestørrelse
En tør varmebeskyttende spray med hold.
StørrelseRejsestørrelse

Anvend altid varmebeskyttelse som første step af din styling rutine. Anvend gerne i vådt hår efter hårvask eller i tørt hår inden styling.

Påfør i hele håret og lad produktet tørre helt ind, inden du går i gang med styling.

Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Aqua/Water/Eau, Polyurethane-14, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, AMP-Acrylates Copolymer, Squalane, Aminomethyl Propanol, Glycerin, Parfum/Fragrance

OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.

Indhold100 ml
Enhedspris1.249,50 kr./l
MærkeMaria Nila
SerieStyling
KategoriHeat Protection
Se altProfessionel Heat Protection
Se altMaria Nila Heat Protection
Se altStyling Heat Protection
Varenummer841102
EAN7391681404151

Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.

  • Dankort
  • MobilePay
  • Visa
  • Mastercard
  • Anyday
  • Klarna
Stylebox by Matas” er navnet på vores professionelle frisørsalon i Rødovre Centrum og på Købmagergade i København. Hos ”Stylebox by Matas” får du adgang til de professionelle hårpleje og -styling produkter, som hårstylister og frisører arbejder med. Vi har gjort det nemt for dig, at finde de professionelle produkter her på siden, da alle professionelle produkter nu er markeret med ikonet ”Stylebox by Matas.

Inspiration

Stories artikel

Sådan laver du en sildebensfletning

Stories artikel

Find den perfekte skilning til din ansigtsform

Personlig rådgivning

Book en tid

Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.

Club Matas

Kundeanmeldelser

5
Baseret på 4 anmeldelser
100% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
54
40
30
20
10
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
I
Ida, 20 år
1 mdVerificeret køb
250 ml
Efterlader håret silkeblødt!Effektiv heat protection, der giver en glans til håret. Samtidig har jeg aldrig oplevet mit hår være så blødt før!
C
Chhaya, 30 år
1 årVerificeret køb
250 ml
Shaping Heat SprayVirkelig god kan virkelig anbefales
A
Anne, 27 år
1 årVerificeret køb
250 ml
Min nye favoritMaria Nila er virkelig godt - og den her er ingen undtagelse! Giver de flotteste krøller og hold. Kommer helt sikkert til at købe igen.
K
Karen, 48 år
15. feb. 2024Verificeret køb
250 ml
Fantastisk!!!Denne spray gør det meget nemmere at krølle håret. Elsker den ♥️
Viser 4 af 4