
Mix&Match20%
1 / 1
Variant:50 ml
Mix&MatchOriginal pris:954,95 kr.
Pris: 763,96 kr.
Spar 191 kr.
Pris pr. styk ved køb af 2 produkter fra samme kampagne
Mix 2 spar 20% på næsten alt*
Kombinér frit mellem alle produkter markeret med "Mix&Match"
Med dette produkt får du fri levering ·
Få en gave ved køb
Anti Age
SPF 30
Fugtgivende
Giver glød
Sensitiv hud
Denne lette og hurtigt absorberede anti-ageing creme giver både beskyttelse (SPF 30) og behandling. Formlen med dens kraftfulde plantebaserede ingredienser Koishimaru Silk EX og Advanced CPX Vital Extract beskytter huden mod ydre faktorer samtidig med at den adresserer tegn på ældning af huden. Glæd dig over en gennemfugtet hud med udstråling og glød som silke.
| Hudtype | Normal, Kombineret, Tør, Sensitiv, Fedtet |
| Egenskaber | Reparerende, Fugtgivende, Beskyttende og forebyggende, Giver glød |
| Specialbehov | Anti Age |
| Solfaktor | Med solfaktor, SPF 30 |
Inspiration
Personlig rådgivning
Kundeanmeldelser
U
Ulla, 62 år8. sep. 2022Verificeret køb
Superb produktAnvendt længe - skønt produkt, konsistens, duft etc og ingen solskoldning trods meget udendørs liv
D
Ditte, 46 år16. nov. 2021
SkuffendeSynes ikke den lever op til prisen. Føler mig stadig tør i huden og synes ikke den er så drøj som de sagde. Den kommer ikke til at holde så længe som lovet
C
Connie, 58 år20. apr. 2021
ForkælelsesDet er et super lækkert produkt. Dag creme med faktorDet er en let creme der trænger hurtigt ind i huden og giver meget fugt.
N
Natascha, 28 år18. apr. 2021
Yndlings dag creme!En let dagcreme der fugter huden med spf. Du får en dejlig blød og fugtet hud hele dagen. Must have til forår og sommer!
Viser 4 af 6

Vil du se videoen?
Så har vi brug for at du accepterer funktionelle cookies

