Gå en tur i Daisy Glows lysende verden, en frisk og blomstret duft til kvinder. Denne nye limited edition duft fra Marc Jacobs er en kombination af blomstrende naturlige ingredienser og olfaktiv innovation, der kombineres til en perfekt tilføjelse til Daisy Garden.
Daisy Glow Eau So Freshs noter er en upåklagelig blanding: topnoter af pære og grapefrugt, et hjerte af blid viol og hindbær og basisnoter af mimose-ekstrakt, moskus og cedertræ, der får dig til at tænke på en tur i skoven på en lys sommerdag.
Marc Jacobs Daisy-dufte er en kombination af levende noter, både naturlige og syntetiske, hvilket skaber dufte, der er utrolig friske og unikke. Bær denne duft som en påmindelse om ikke at tage livet for alvorligt.
Form
Spray
Duftfamilie
Amber
Inspiration
Stories artikel
Top 10 dufte til kvinder
Personlig rådgivning
Book en tid
Få personlig rådgivning, eller deltag i en af vores events.
Club Matas
Kundeanmeldelser
5
Baseret på 6 anmeldelser
100% der har anmeldt anbefaler produktet
Se fordelingen af stjerner her
56
40
30
20
10
Alle anmeldelser læses af Matas AI før publicering. Læs mere
L
Liselotte, 60 år
9 mdrVerificeret køb
Lækker duftEn fantastisk skøn duft fra Marc Jacobs, der varer hele dagen
Var dette en hjælp?
T
tove, 70 år
11 mdrVerificeret køb
Daisy eau so fredag flow eau de toiletteDejlig frisk duft.
Var dette en hjælp?
G
gitte, 60 år
1 årVerificeret køb
Super duftSuper duft kan kun and til andre
Var dette en hjælp?
L
Lone, 68 år
1 årVerificeret køb
dejlig frisk duftdet er en dejlig let og frisk duft