1 / 1
Farve:Fairy
199,95 kr.
- Kan afsendes med det samme.
- Fri fragt til butik ved køb over 129 kr.
På lager i 137 butikker ·
Med økologisk indhold
Tromborg Shadows Fairy
Opnå et naturligt og strålende look med Tromborg Shadow Fairy, en lysende beige pudderfarvet øjenskygge. Denne silkebløde og farveægte formel glider let på øjenlåget og sætter sig ikke i linjerne. Den fløjlsbløde tekstur er nem at blende og fremhæver øjnene på smukkeste vis.
Anvendelse: Påfør Shadow Fairy med fingeren eller en pensel. Brug den alene for et naturligt look, eller kombinér den med andre farver for et mere intenst resultat.
Produktspecifikationer:
- Finish: Mat
- Farveintensitet: Mellem
- Form: Kompakt
- Størrelse: Single
Form | Kompakt |
Finish | Mat |
Farveintensitet | Mellem |
Størrelse | Single |
Eksperttip
Shadow Fairy kan bruges til at give et strejf af lys og varme til ansigtet. Påfør en lille mængde på kindbenene som highlighter for en frisk og strålende glød.
Argan oil, Vaccinium Vitis-idaea seed oil, Helianthus Annuus Seed oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Viola Odorata Flower extract.
OBS: Der kan være små uoverensstemmelser mellem ovenstående indhold og indholdsdeklarationen på den vare, du som kunde modtager fra Matas. Vi anbefaler derfor, at du altid tjekker indholdsdeklarationen på det fysiske produkt, du modtager.
Indhold | 3 g |
Enhedspris | 66.650 kr./kg |
Mærke | Tromborg |
Serie | Shadows |
Kategori | Øjenskygge |
Se alt | Mindre kemi Øjenskygge |
Se alt | Vegansk Øjenskygge |
Se alt | Økologisk Øjenskygge |
Se alt | Mat Øjenskygge |
Se alt | Brun Øjenskygge |
Se alt | Tromborg Øjenskygge |
Se alt | Shadows Øjenskygge |
Varenummer | 646827 |
Fabrikant, EU | Tromborg Amaliegade 16 1256 København K Denmark |
Fabrikant kontakt | info@tromborg.com |
Hos Matas kan du betale med alle de måder du kender. Du vælger betaling i checkout.
- Dankort
- MobilePay
- Visa
- Mastercard
- Anyday
Personlig rådgivning
Inspiration
Hvilken mascara passer til dig?
Skal din mascara være vandfast?
Kundeanmeldelser
Sorter efter
B
Bodil, 67 år1 uVerificeret køb
Velvet
Giver en flot glansLet at lægge på øjenlåget og giver en flot glans.
R
Rikke, 56 år1 uVerificeret køb
Luna
Super lækker og flot farveAlle Tromborgs produkter er lækre - tror ikke jeg har prøvet noget derfra der har skuffet mig.
R
Rikke, 56 år1 uVerificeret køb
Velvet
Super flot farve !Alle Tromborgs produkter er lækre - tror ikke jeg har prøvet noget derfra der har skuffet mig.
E
elsemarie, 76 år2 uVerificeret køb
Luna
Meget smuk farveLet at påføre alene eller sammen med andre farver
Viser 4 af 105